TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vygaudas Ušackas: „Nėra artimesnio Lietuvai kaimyno, artimesnės šalies ir artimesnės tautos negu Lenkija“

Vygaudas Ušackas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vygaudas Ušackas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lenkijos ambasada Vilniuje ką tik užbaigė filmukų, sukurtų Lenkijos ir Lietuvos draugiškų santykių ir gero kaimyninio bendradarbiavimo sutarties pasirašymo (1994.04.26 d.) 20-mečio proga, pristatymą.

Filmukų herojai – lietuviai, paprastai gerai pažįstami, pasakojantys apie Lenkiją.

Nėra artimesnio Lietuvai kaimyno, artimesnės šalies ir artimesnės tautos negu Lenkija ir lenkai. Istorija patvirtina, kad veikdami kartu, esame daug stipresni, – teigė V.Ušackas.

„Šios kampanijos tikslas – gerų kaimyninių santykių populiarinimas, Lenkijos pristatymas kaip šalies, draugiškos Lietuvos atžvilgiu, bei kova su neigiamais stereotipais Lenkijos atžvilgiu, vyraujančiais Lietuvos visuomenėje“ – pasakė ambasadorius J. Czubińskis.

Filmukuose pasisakė tarp kita ko Marijonas Mikutavičius, istorikas Alfredas Bumblauskas, Tomas Pacesas – krepšininkas, olimpietis, treneris, kuris treniravo Lenkijos komandą, Stasys Eidrigevičius – menininkas, gyvenantis Varšuvoje, taip pat Donatas Barcys – Lietuvos verslininkas, vykdantis veiklą Lenkijoje ir studijavusi Lenkijoje studentė I.Mickaite.

Kampaniją užbaigė filmukas, kuriame pasisakė buvęs Lietuvos užsienio reikalų ministras, dabartinis ES ambasadorius Maskvoje Vygaudas Ušackas: „Nėra artimesnio Lietuvai kaimyno, artimesnės šalies ir artimesnės tautos negu Lenkija ir lenkai. Istorija patvirtina, kad veikdami kartu, esame daug stipresni“. V. Ušackas labai teigiamai pasisakė taip pat apie bendradarbiavimą su ministru R. Sikorskiu.

Visus filmukus rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min