Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 26d. 14:54

Afganistane tarnaujantys Estijos kariai per Kalėdas mėgavosi naminiu maistu

Estijos kariai Afganistane Kalėdoms gavo dovanų iš namų
Mjr. Hannes Võrno/Estijos ginkluotosios pajėgos (Eesti Kaitsevägi)/„Facebook“ nuotr. / Estijos kariai Afganistane Kalėdoms gavo dovanų iš namų

Estijos kariškiai, tarnaujantys Afganistane, Kalėdoms sulaukė malonios siuntos. Per šventes jie mėgavosi tikru estišku maistu ir džiaugėsi dovanomis iš namų.

Kaip pranešė portalas postimees.ee, pasidžiaugę šventėmis, estų kariškiai toliau ruošiasi, planuoja ir vykdo jiems paskirtas užduotis.

Kartu su dovanomis iš namų Kalėdoms Afganistane tarnaujantys Estijos kariškiai gavę dovanų šviežių produktų iš gimtinės, surengė šventinę vakarienę. Mėsos kariškiams atsiuntė bet du Estijos mėsos kombinatai, skaniestų atsiuntė šokolado fabrikas „Kalev“, karių nepamiršo ir alaus gamykla „Saku“.

Kartu su estišku maistu, kariai sulaukė ir dovanų iš artimųjų. Apie šią malonią siuntą socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė ir Estijos ginkluotosios pajėgos, taip pat patalpinusios keletą nuotraukų, kuriose matyti laiškus iš namų skaitantys kariai bei šventimo akimirkos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min