Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 3d. 07:19

„Corner Shot“ yra ginklas, kuris mato tai, kas yra už kampo – „blogiukams“ ateina liūdnos dienos

Ginklas „Corner Shot“
cornershot.com nuotr. / Ginklas „Corner Shot“

Kai jie ruošiasi pasukti už kampo, filmuose grėsminga muzika visada pagarsėja. Specialiųjų pajėgų kariams už kampo laukianti nežinomybė ir pavojus yra nelyginama su tik pagarsėjusia muzika. Ginklas (arba tiksliau - įrenginys) „Corner Shot CSM“ yra tai, kas tą nežinomybę ir pavojų panaikina. Dabar jau „blogiukiams“ teks jaudintis dėl to, kas jų link artėja iš už kampo.

Kaip rašo portalas „Small Arms Defense Journal“, Izraelio bendrovė „Corner Shot Holdings“ sukūrė ginklą, su kurio pagalba galima pažvelgti, kas vyksta už kampo, pačiam nesirodant. Vaizdas stebimas ekrane, o esant reikalui galima ir nedelsiant iššauti iš prie jo pritaisyto pistoleto.

Nors tokio tipo ginklus kūrė dar nacistinė Voketija, Izraelio gamintojai jį nepaprastai ištobulino.

Įrenginys „Corner Shot CSM“ suderinamas su įvairių modifikacijų „Glock“ (mod. 17/18/19/22/23), „Sig Sauer“ (mod. 226/228), „Heckler & Koch“ (mod. USP), „Browning“ (mod. „Hi-Power“) ir „Beretta“ (mod. M9/92F/93R) ginklais.

Kai kurioms specialioms situacijoms bendrovė paruošė įrenginį, galintį iš karto šaudyti, prie jo netvirtinant pistoleto. Tokioms specialioms situacijoms gaminami du modeliai – „Corner Shot 5.56“ ir „Corner Shot CS-40“.

VIDEO: Ginklas „Corner Shot“

Modelis „Corner Shot 5.56“ yra su įrenginiu integruota Izraelio gamybos pistoleto-kulkosvaidžio „Gilboa AR“ (mod. APR) versija.

„Corner Shot CS-40“ yra modifikuotas granatsvaidis M203. Šis šaudo 40 mm užtaisais, tačiau esant reikalui jis taip pat gali būti panaudotas kaip 37mm dujinio užtaiso svaidyklė.

Stebėti tai, kas vyksta už kampo, ginklo savininkui padeda ryškus 2,5 colio ekraniukas su tiesiai ant jo įtaisytu taikikliu. Jis pakankamai ryškus įvairaus apšvietimo sąlygomis. Ekraniukas ginklo naudotojui suteikia įvairių galimybių, taip pat ir galimybę taikytis tamsoje naudojant infraraudonuosius spindulius.

VIDEO: Specialiosios pajėgos naudoja ginklą „Corner Shot“

Įrenginys komplektuojamas su dviem ličio jonų akumuliatorių komplektais, iš kurių kiekvienas užtikrina 220 min. nepertraukiamo darbo. Viskas sveria apie 3,6 kg (be pritvirtinto pistoleto ir šovinių). 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min