Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Donbase už Ukrainos laisvę kovoja Petro Porošenkos ir kitų aukštų šalies politikų atžalos

Aleksejus Porošenka
vkurse.ua nuotrauka / Aleksejus Porošenka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Aukščiausių Ukrainos pareigūnų vaikai vyksta kautis į karo niokojamus šalies rytus. Žiniasklaida skelbia, kad kariauti į Donbasą išvyko Arseno Avakovo, Jurijaus Lysenkos ir Anatolijus Gricenko sūnūs. Be to, antiteroristinės operacijos (ATO) zonoje kovoja ir Ukrainos lyderio Petro Porošenkos sūnus.

Informaciją apie tai, kad vyriausiasis sūnus Aleksejus išvyko kaip savanoris kariauti į Donbasą, interviu teleizijos kanalui CNN metu patvirtino pats P.Porošenka.

Pasak P.Porošenkos, jo sūnus, kuris yra Vinycos srities tarybos narys, į karo zoną išvyko savo noru. Žinoma, kad keliose užsienio universitetuose besimokęs A.Porošenka šiuo metu vadovauja vienam iš artilerijos batalionų. Ukrainos prezidentas pabrėžė, kad jo sūnaus buvimas pavojingoje zonoje jam yra papildoma paskata kuo greičiau atkurti taiką  Ukrainos rytuose.

Gandai, kad P.Porošenkos sūnus išvyko kariauti į Donbasą, pasirodė jau rugpjūčio mėnesį. Tuomet TV kanalas „Vesti.ua“ šią informaciją pranešė, remdamasis informacija iš Aleksejaus kolegų batalione.

vesti.ua nuotrauka/Petro Porošenka su sūnumi
vesti.ua nuotrauka/Petro Porošenka su sūnumi

Vėliau kitos žiniasklaidos priemonės, pavyzdžiui, naujienų portalas „Naša planeta“ pranešė, remdamasis informacija socialiniuose tinkluose, kad neva P.Porošenkos sūnus pastebėtas Londone.

Pasak P.Porošenkos, jo sūnus, kuris yra Vinycos srities tarybos narys, į karo zoną išvyko savo noru. 

Vis dėlto, jau rugsėjo 6 d. naujienų agentūrai „Unian“ Ukrainos prezidento žmona Marina patvirtino, kad jos sūnus iš tiesų yra ATO zonoje.

ATO zonoje kaunasi ir kiti aukšto rango Ukrainos pareigūnų vaikai. Rugpjūčio pradžioje prie savanorių bataliono „Kijev 1“ gretų prisijungė šalies vidaus reikalų ministro A.Avakovo sūnus Aleksandras. Žinoma, kad Rytų Ukrainoje kariauja ir Aukščiausiosios Rados nario Anatolijaus Gricenko sūnus Aleksejus.

Atiduoti savo duoklę šaliai nusprendė ir 25 metų Aleksandras Lucenka, kurio tėvas Jurijus Lucenka yra buvęs Ukrainos vidaus reikalų ministras ir buvęs P.Porošenkos patarėjas. Be to, anksčiau pasirodė pranešimai, kad ATO zonoje kaunasi buvusios Ukrainos gynybos ministro sūnus Michailas Kovalis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min