Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Donbase žuvusio Rusijos kario kūnas tėvams grąžintas purvinas ir su atmerktomis akimis

Donbase žuvęs Rusijos karys Sergejus Andrijanovas
nuotrauka iš Sergejaus Andrijanovo paskyros „VKontakte“ / Donbase žuvęs Rusijos karys Sergejus Andrijanovas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rugsėjo 3-iąją socialinio tinklo „VKontakte“ vartotojas Antonas Suchurukovas pranešė apie Ukrainoje žuvusį savo draugą Sergejų Andrijanovą. Donbase žuvusio 20 metų Rusijos kario paskyra „VKontakte“ iki šiol neištrinta. Vienos nuotraukos apačioje po vaikino mirties S.Andrijanovo motina parašė: „Atleisk man, sūnau, kad aš negalėjau apsaugoti tavęs nuo šio nelemto karo“. Kario mergina Darja laikraščiui „Novaja gazeta“ teigė, kad S.Andrijanovo šeima žuvusio sūnaus kūną gavo purviną ir įvilktą į per didelę uniformą bei su guminėmis šlepetėmis.

Merginos tvirtinimu, S.Andrijanovas buvo profesionalus karys, desantininkas, tarnavęs Riazanėje. Darja pridūrė, kad niekam nėra paslaptis, jog vaikinas žuvo kariaudamas Ukrainoje.

„Jis niekada nekalbėjo apie Ukrainą. Minėjo Rostovą, kalbėjo, kad ten nėra pavojinga. Galbūt jis tiesiog nenorėjo manęs trikdyti“, – teigė mergina, paklausta ar karys žinojo, kad bus siunčiamas kariauti į Donbasą.

Rugpjūčio 28 d. Darjai paskambino S.Andrijanovo motina ir pranešė apie sūnaus žūtį. Mergina paprašė laikraščio žurnalistų, kad būtų paskelbta, jog vaikino kūnas buvo grąžintas tik po penkių parų. Jis buvo visas purvinas, su atmerktomis akimis ir praverta burna.

„Kūnas buvo apvilktas per didele uniforma, beveik du kartus didesne. Su guminėmis šlepetėmis. Kartu su jo motina valėme jo veidą ir rankas. Jo dantys ir lūpos buvo kruvinos. Man labai liūdna, kad jis atidavė savo gyvenimą, o jį atvežė štai taip“, – ašaras sunkiai tramdė žuvusio kario mergina. 

Komentarai
Temos Ukraina, Rusija, Karas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min