Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ukraina: „maži žali žmogeliukai“ – rusų kariuomenės elitinio būrio desantininkai

„Žalieji žmogeliukai“ Slaviansko mieste
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Žalieji žmogeliukai“ Slaviansko mieste
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Į Donecko sritį kasdien atvyksta vis daugiau „mažų žalių žmogeliukų“ – Rusijos karių, pranešė Ukrainos saugumo tarnybos pirmasis vadovo pavaduotojas Vasilijus Krutovas. Tuo tarpu Ukrainos pirmasis premjero pavaduotojas Vitalijus Jarema paskelbė, kad Ukrainos teisėsaugininkai neturi jokių abejonių – Ukrainos rytuose siaučia rusų kariuomenės elitinio būrio desantininkai.

Kramatorske ir Slavianske, anot V.Jaremos, darbuojasi Rusijos Federacijos oro desanto karinių pajėgų „Kupianka-1“ 45-o gvardijos pulko padalinys, kuris įsikūręs netoli Maskvos. Dabar jie iš Maskvos pašonės perkelti į Ukrainos teritoriją.

„Taigi, visi V.Putino ir S.Lavrovo pareiškimai, kad nėra jokių rusų karių, yra melas“, – pareiškė V.Jarema.

Premjero pavaduotojas taip pat informavo, kad prokuratūra pradėjo baudžiamąją bylą dėl terorizmo ir nužudymo, o tuo kaltinamiems „Alpha“ būrio pareigūnams bus paskelbta tarptautinė paieška.

„Žaliems žmogeliukams“ patekti į Ukrainą – tas pats, kas vaikui nueiti į kino teatrą

„Užvakar buvo 150 žmonių, kurie vadinami „žaliais žmogeliukais“. Vakar atvyko dar 300. Negaliu pasakyti, kiek jų yra šiuo metu – tai yra apytiksliai skaičiai. Kaip bus rytoj – gyvenimas parodys“, – V.Krutovą cituoja naujienų agentūra „Unian“.

Paklaustas, kaip rusų kariai pateko į Ukrainos teritoriją, jis atsakė, kad profesionalui kirsti valstybės sieną – tas pats, kas nueiti į kino teatrą. 

V.Krutovas pabrėžė, kad kariai – itin profesionalūs ir gerai apmokyti, kurie turi patirties iš darbo karštuose taškuose.

„Mes susidūrėme su labai rimtu, patyrusiu ir profesionaliu priešininku“, – teigė jis.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min