Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Donecke – karo padėtis: gatvėse važinėja tankai, šaudymui parengti minosvaidžiai

Tankai Donecko gatvėse
unian.net nuotrauka / Tankai Donecko gatvėse
Šaltinis: 15min
0
A A

Donecko teroristinės organizacijos „Donecko liaudies respublika“ (DLR) smogikai kontroliuoja šiaurinę miesto Kijevo rajono dalį, praneša naujienų agentūra „Unian“. Informacija apie kai kuriose Donecko dalyse pasirodžiusius teroristus, vilkinčius karinėmis uniformomis ir turinčius ginklus rankose, pasirodė socialiniuose tinkluose. Baiminamasi, kad tai gali reikšti trapių paliaubų Donbase pabaigą. Ketvirtadienį paliaubas grasino nutraukti DLR smogikas Aleksandras Zacharčenka, tikinęs, kad teroristai pasiryžę užimti Mariupolį, Slovjanską ir Kramatorską.

„Donecke, Kijevo prospekte, oro uosto link pajudėjo tankų kolona, sukilėliai ruošiasi gatvės mūšiams Donecke. Tankai gatvėse užėmė kovines pozicijas. Taip pat pastebimi zenitiniai įrenginiai“, – rašoma vienoje iš teroristų interneto svetainių.

Pranešta, kad prie Donecko srities užimtumo centro ir netoli esančios mokyklos pastebėti minosvaidžiai ir per racijas kalbantys asmenys. Donecko gyventojai baiminasi, kad gali būti ruošiama didžiulio masto provokacija.

Kai kurie Donecko rajono gyventojai raginami išvykti, tačiau organizuota evakuacija nevyksta. Be to, įmonių darbuotojų prašoma palikti savo darbo vietas.

Ketvirtadienį „DLR“ „premjeras“ A. Zacharčenka pareiškė, kad smogikai planuoja užimti Kramatorską, Mariupolį ir Slovjanską.

Kaip praneša Donecko merija, naktis mieste praėjo neramiai. Ryte buvo girdėti šaudymai, tačiau gyvenamieji namai nenukentėjo.

Ketvirtadienį vadinamosios DLR „premjeras“ A.Zacharčenka pareiškė, kad smogikai planuoja užimti Kramatorską, Mariupolį ir Slovjanską. Šiuo metu šiuos miestus kontroliuoja Ukrainos kariai. Jeigu šie grasinimai bus įgyvendinti, tai reikštų Minske pasirašytų paliaubų žlugimą, rašo naujienų svetainė mk.ru.

„Kramatorskas, Mariupolis, Slovjanskas – jie bus mūsų. Mes ketiname juos paimti, grąžinti sau. Dėl to neatmetame galimybės, kad vyks dar intensyvesni kariniai veiksmai“, – pareiškė A.Zacharčenka.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min