Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2015 sausio 22d. 14:01

Donecke teroristai į nelaisvę paimtam „kiborgui“ surengė linčo teismą

Ukrainos kariuomenės papulkininkis Olegas Kuzminychas
Stopkadras iš „YouTube“ / Ukrainos kariuomenės papulkininkis Olegas Kuzminychas

Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip prorusiškų separatistų okupuoto Donecko gyventojai muša į nelaisvę Donecko oro uoste paimtą „kiborgą“ – Ukrainos kariuomenės papulkininkį Olegą Kuzminychą.

O.Kuzminychas anksčiau vadovavo Žitomiro 95-osios atskirosios motorizuotosios brigados batalionui. Atvykęs ginti Donecko oro uosto jis pateko į nelaisvę.

VIDEO: Mušamas karys

Vadinamosios Donecko liaudies respublikos smogikai į nelaisvę paimtą Ukrainos karį ketvirtadienį pastatė prieš Rusijos žiniasklaidos kameras šalia visuomeninio transporto stotelės, kur ketvirtadienio rytą, sprogus, kaip manoma, minosvaidžio sviediniams, žuvo apie 15 žmonių, dar kelios dešimtys buvo sužeista.

Ukrainos kariuomenė skelbia, kad už šį teroro aktą atsakingi smogikai, nes buvo šaudoma iš jų kontroliuojamų gyvenamųjų rajonų. Tačiau prorusiški separatistai Donecko gyventojams skelbia, kad šias skerdynes surengė Ukrainos kariuomenės „diversantai“.

Aplink O.Kuzminychą, kuris neatsakinėjo į Kremliaus žiniasklaidos klausimus, greitai susirinko nemažai karo išvargintų žmonių. Iš pradžių jie rėkė jam prakeiksmus, o paskui pradėjo „kiborgą“ mušti. Smogikai abejingai stebėjo susidorojimą su belaisviu ir tik vėliau jį nuvedė šalin nuo įsiaudrinusių žmonių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min