Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Donecko centre žiaurias muštynes sukėlė susipykusios teroristų grupuotės

N-18
Teroristai muša žmones
15min.lt stopkadras / Teroristų muštynės Donecko centre.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ukrainos žiniasklaida paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matyti, kad teroristai Donecko centre muša žmones. Vėliau paaiškėjo, kad miesto centre susipliekė susipykusios teroristų grupuotės.

Kaip skelbia Censor.net.ua, įraše matyti, kaip uniformas vilkintys teroristai žiauriai muša žmones prie parduotuvės. Visa tai užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.

Į viešumą patekus šio žiauraus susidorojimo vaizdamas, paaiškėjo, kad teroristai daužo ne niekuo dėtus miesto gyventojus, o konkuruojančios grupuotės narius. Apsišaukėliškos Donecko liaudies respublikos premjeras Aleksandras Zacharčenka teigė davęs įsakymą suimti 12 teroristų iš savo vadovaujamo būrio „Oplot“, kurie dalyvavo šiose muštynėse. A.Zacharčenka tikino, jog šis įvykis bus ištirtas, o kaltieji nubausti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min