Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 27d. 00:06

Filmuotoje medžiagoje – Ukrainos pasienyje įsakymo įsiveržti laukiantys čečėnų smogikai

Čečėnas Ukrainos pasienyje
Kadras iš filmuotos medžiagos / Čečėnas Ukrainos pasienyje

Sparčiai socialiniuose tinkluose plintančioje filmuotoje medžiagoje užfiksuota Rusijos karinė technika, laukianti įsakymo. Nors čečėniškai kalbantys kariai neįvardina, kurioje vietoje jie yra, manoma, jie laukia Ukrainos pasienyje, rašo interpretermag.com.

Jie matomi stovintys šalia Rusijos sunkiosios karinės technikos – tankų T-90, šarvuočių MT0LB, savaeigių „2S19 Msta“ kovos mašinų. 

Filmuotojas aiškina, kad jie rengiasi įvažiuoti tam, kad pargabentų žuvusiuosius ir sužeistuosius

Vyrai kalba čečėniškai, tačiau „Youtube“ puslapyje paskelbtoje medžiagoje pateikti subtitrai rusų kalba. Interpretermag.com patvirtino, kad jie atitinka tai, ką kalba kariai.

Filmuotojas aiškina, kad „šie vaikinai rengiasi atakai, kad parvežtų tuos, kurie buvo palikti ten. Jie visi rengiasi įvažiuoti tam, kad pargabentų žuvusiuosius ir sužeistuosius“.

Jis pažymi, kad nesimato šios kolonos nei pradžios, nei pabaigos. Kariai sako esantys pasirengę įvažiuoti, ne kartą pareiškia „Allahu Akbar“ („Alachas yra didis“). Vienas jų aiškina, kad viskas yra Dievo rankose. „Mes mėginsime grįžti namo. Jeigu nepavyks – atleiskite mums. Mes kupini drąsos eiti pirmyn“, – prieš kamerą sako čečėnas.

„Jau vyksta karas, mes priversime ukrainiečius apsišikti“, – sako tankistas.

Filmuotoje medžiagoje taip pat aiškinama, kad jie „suplėšys tuos fašistus“ ir prašoma Visagalio, kad apsaugotų juos nuo blogo.

VIDEO: Ukrainos pasienyje įsakymo įsiveržti laukiantys čečėnų kovotojai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min