Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Girti GRU „specnazo“ kariai su šarvuočiu „Tigr“ Rostove traiškė mašinas ir žmones

Rusų kariai su karine mašine „Tigr“ siautėjo Rostove prie Dono
Nuotr. iš 161.ru / Rusų kariai su karine mašine „Tigr“ siautėjo Rostove prie Dono
Šaltinis: 15min
0
A A

Netoli sienos su Ukraina esančiame Rostovo prie Dono mieste Rusijos karinės žvalgybos GRU specialios paskirties būrio kariai papramogauti į miestą atvažiavo su karine šarvuota mašina „Tigr“. Prisigėrę jie bėgo nuo policijos, traiškė mašinas ir pražudė mažiausiai du žmones.

Naujienų portalas 161.ru, remdamasis įtariamųjų apklausos liudininku, praneša, kad masinę avariją Rostovo prie Dono mieste sukėlė keturi GRU specnazo kariai iš Krasnodaro ir du Rostovo gyventojai.

Šaltinio teigimu, šarvuota mašina važinėjosi Krasnodaro krašte dislokuotos GRU specialiosios paskirties 10-osios atskirosios brigados kariai.

„Kariškiai papasakojo, kad savavališkai paliko dalinį ir šarvuota mašina „Tigr“ atvažiavo pailsėti į Rostovą. Jie atvažiavo į vieną pirtį, užsisakė prostitučių, bet kažkas jiems nepatiko“, – pasakojo šaltinis. Tuomet kariai nuvažiavo į vietinį turgų, nusipirko alkoholinių gėrimų ir susipažino su dviem vietiniais gyventojais, kuriuos sutiko pavėžėti.

Nuotr. iš 161.ru/Rusų kariai su karine mašina „Tigr“ siautėjo Rostove prie Dono
Nuotr. iš 161.ru/Rusų kariai su karine mašina „Tigr“ siautėjo Rostove prie Dono

Tačiau tuomet juos pastebėjo pro šalį važiavę policininkai. Sugėrovai sušoko į šarvuotą automobilį ir pasileido bėgti.

Sulaikytieji buvo tokie girti, kad vos pastovėjo ant kojų. Jų siautėjimo pasekmės – du žuvusieji ir dešimt sudaužytų automobilių.

Pakeliui „Tigr“ įsirėžė į lengvąjį automobilį, bet nesustojo. Aštuonias tonas sverianti mašina degant raudonam šviesoforo signalui kirto sankryžą ir vos nesutraiškė dar vieno lengvojo automobilio.

Furmanovskos gatvėje šarvuota mašina susidūrė su lengvuoju automobiliu „Kia Rio“.

Karinis automobilis tiesiog pervažiavo „Kia Rio“ ir dar jį tempė keliasdešimt metrų, kol sumaitota mašina atsikabino.

„Kia Rio“ vairavęs 24 metų vyras ir jo keleivis žuvo.

Atsikratęs „Kia Rio“ „Tigr“ vairuotojas apsisuko ir bandė taranuoti policininkų automobilį, bet šiam pavyko išvengti susidūrimo.

Karinė šarvuota mašina toli nebenuvažiavo. Šalia vieno gyvenamųjų namų „Tigr“ užkliudė čia stovėjusius automobilius, nulėkė nuo kelio, rėžėsi į medį ir užgeso.

Išsiropštę iš „Tigr“ girti Rusijos specnazo didvyriai bandė bėgti. Du buvo sulaikyti iškart, vėliau pagautas vienas civilis, o dar du kariai ir vienas civilis pasislėpė.

Sulaikytieji buvo tokie girti, kad vos pastovėjo ant kojų. Jų siautėjimo pasekmės – du žuvusieji ir dešimt sudaužytų automobilių.

Rusijos armijos atstovai atsisakė komentuoti šį didvyrišką įvykį. Žinoma tik tiek, kad atliekamas patikrinimas.

Temos Rusija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min