Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Ukrainą vėl plūsta Rusijos tankai ir kariuomenė, teroristai žudo civilius

Rusijos karinės technikos kolona
news.liga.net nuotrauka / Rusijos karinės technikos kolona
Šaltinis: 15min
0
A A

Iš Rusijos į Ukrainos teritoriją per pasienio Izvarino punktą ketvirtadienį įvažiavo ir link Krasnodono miesto pasuko didžiulė sunkiosios karinės technikos kolona su daug kariškių ir šaudmenų, pranešė naujienų agentūra „Unian“. Tuo tarpu paliaubų nesilaikančių teroristų aukomis tampa civiliai žmonės.

Papildyta 20.10 Teroristai žudo taikius gyventojus

Ukrainos vidaus reikalų ministerija pranešė, kad teroristai apšaudė kelevinį autobusą – žuvo 18 metų mergina ir 10 mėnesių kūdikis.

„Rugsėjo 10 dieną separatistai apšaudė keleivinį reisinį autobusą, važiavusį iš Charkovo į Pervomaiską. Autobuse buvo 18 keleivių. Žuvo 18 metų mergina ir10 mėnesių kūdikis“, – pranešė ministerija.

Ketvirtadienį Ukrainos saugumo tarnyba paskelbė perėmusi separatistų pokalbį telefonu. Paviešintame pokalbyje separatistai kalbasi, kaip iš minosvaidžių jau po paliaubų paskelbimo apšaudė Avdijivkos miestą. Vienas teroristas pranešė, jog minos pataikė į mokyklą, mechanizuotą koloną, geležinkelio stotį ir pats baisisi, kiek daug yra civilių aukų.

Per sieną plūsta tankai ir šarvuočiai

Ukrainos pasienio tarnyba pranešė, kad į Luhansko sritį iš Rusijos teritorijos ketvirtadienį įvažiavo 12 tankų, 48 šarvuočiai, 12 šarvuotų mašinų, 20 „Ural“ sunkvežimių, pakrautų šaudmenimis, 8 „Ural“ sunkvežimiai, kurie buvo pilni kariškių, keturi priešlėktuvinės gynybos automobiliai, penkios mobilios degalinės.

Pasieniečiai praneša, kad iš Ukrainos teritorijos į Rusiją taip pat išvažiavo keli kariniai „KamAZ“ sunkvežimiai, 6 „Ural“ sunkvežimiai, dvi mobiliosios degalinės.

Į Luhansko sritį iš Rusijos teritorijos ketvirtadienį įvažiavo 12 tankų, 48 šarvuočiai, 12 šarvuotų mašinų, 20 „Ural“ sunkvežimių, pakrautų šaudmenimis, 8 „Ural“ sunkvežimiai, kurie buvo pilni kariškių.

Pasieniečių duomenimis, iš pasienio punkto „Novoazovskas“ pusės link Bezimenojė gyvenvietės nuvažiavo apie 10 tankų. Šalia šios gyvenvietės taip pat dislokuotos dvi salvinės ugnies sistemos „Grad“.

Pasieniečiai taip pat teigia prie Belojarovkos gyvenvietės pastebėję apie 400 karinės technikos vienetų.

Jie turi informacijos, kad apie 76 karinės technikos vienetų su Rusijos vėliavomis nuo Belojarovkos per Amvrosijivką pajudėjo pietų link.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min