Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iki 2018 metų Rusija planuoja turėti grėsmingą nuosavą nepilotuojamą orlaivį

T-50/PAK FA skrydis
http://commons.wikimedia.org/Maxim Maksimov nuotr. / T-50/PAK FA skrydis
Šaltinis: 15min
0
A A

Bepilotį smogiamąjį lėktuvą kuria Rusijos įmonė „Suchoj“ (rus.–„Сухой“), žinoma kaip karinių ir civilinių orlaivių gamintoja. Kaip praneša Rusijos žiniasklaida, kuriamas bepilotis orlaivis svers 20 tonų.

Pasak Rusijos žiniasklaidos pranešimų, tai nebus vienintelis Rusijos sukurtas naujas nepilotuojamas orlaivis. Dar vieną kurią kompanija „Sokol“ (rus.–„Сокол“). Tačiau šis bus lengvesnis (svers apie 5 tonas) ir jis pasirodys 2015-2016 metais.

Sunkųjų bepilotį smogiamąjį orlaivį kuriantys rusų konstruktoriai jame žada pritaikyti penktosios kartos rusiško naikintuvo T-50/PAK FA (rus.–Перспективный авиационный комплекс фронтовой авиации-ПАК ФА) techninius ir technologinius sprendimus.

Rusiškus bepiločius orlaivius kuria ir dar kelios bendrovės, tačiau nė vienas jų neprilygs kompanijos „Suchoj“ kuriamam smogiamajam lėktuvui.

Rusija kol kas tik bando penktosios kartos naikintuvą T-50/PAK FA. Tačiau jau dabar teigiama, kad technologiniai jo sprendimai tiks nepilotuojamame orlaivyje.

Rusai, kurdami penktosios kartos naikintuvą, siekė ypatingo manevringumo. T-50 gali išvystyti greitį iki 2,6 tūkst. km/val, ir nuskristi iki 5,5 tūkst. km.

Rusija yra pagaminusi septynis šiuos lėktuvus bandymams. Tikimasi, kad į ginkluotę jie bus priimti iki 2015. Prasidėjus serijinei naikintuvų gamybai, juos iš Rusijos planuoja pirkti Indija (vieno lėktuvo kaina sieks 100 mln. dolerių).

Kiek kainuos naujasis bepilotis orlaivis, kol kas nežinoma.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min