TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ilovaiske apsupti Ukrainos kariai sulaukė artilerijos paramos

Ukrainos kariai Ilovaiske
unian.net nuotrauka / Ukrainos kariai Ilovaiske
Šaltinis: 15min
0
A A

Donecke srityje, kelyje, vedančiame iš Starobeševo į Telmanovą, pastebėta karinės technikos kolona, susidedanti iš 100 vienetų, praneša Ukrainos antiteroristinės operacijos (ATO) spaudos tarnyba, skelbia naujienų svetainė news.liga.net. Naujienų agentūra „Unian“ skelbia, kad per pastarąją parą iš viso žuvo 13 ATO karių. Pranešama, kad Ukrainos kariai sėkmingai atremia teroristų atakas Ilovaiske.

16:08 val. Ilovaiske Ukrainos kariai sėkmingai atremia teroristų atakas

Ilovaiske Ukrainos kariai sėkmingai atremia Maskvos remiamų diversantų išpuolius.

Apie tai socialiniame tinkle parašė vienas iš ATO pajėgų narių Vladimiras Porasiokas: „12 valandos duomenimis, situacija Ilovaiske yra tokia: Mūsų artilerija veikia ir mūsų vaikinams pavyko nustumti teroristus. Per naktį jie sustiprino savo pozicijas“, – teigė V.Porasiokas ir pažymėjo, kad egzistuoja problema su geriamuoju vandeniu ir maisto produktais.

„Nors vaikinai sako, kad tai (vanduo ir maisto produktai) ne taip svarbu, jiems svarbiausia išsaugoti turimas pozicijas. Juos nuolat apšaudo ir vyksta mūšis, bet mūsų vaikinai kontroliuoja situaciją“, – parašė V.Porasiokas. 

 
unian.net nuotrauka/Situacija rytų Ukrainoje rugpjūčio 27 d.
unian.net nuotrauka/Situacija rytų Ukrainoje rugpjūčio 27 d.

14:06 val. Rusijos kariniai lėktuvai pažeidė Ukrainos oro erdvę

Trys Rusijos kariniai lėktuvai pažeidė Ukrainos karinę oro erdvę Chersono srityje, skelbia naujienų agentūra „Unian“.

Apie tai susitikime su žurnalistais Kijeve paskelbė A.Lysenka.

„Vakar buvo užfiksuotas Ukrainos oro erdvės pažeidimas, kurį įvykdė Rusijos karinių oro pajėgų aviacija netoli Krasnij Čabano gyvenvietės Chersono srityje. Į Ukrainos teritoriją įskrido trys Rusijos lėktuvai, kurie vėliau grįžo atgal“, – teigė A.Lysenka.

13:21 val. Rusijos artilerija toliau apšaudo Ukrainą, per parą žuvo 13 ATO karių

Iš Rusijos pusės ir toliau iš artilerijos apšaudoma Ukrainos teritorija. Apie tai paskelbta Ukrainos saugumo ir gynybos tarybos svetainės pareiškime.

„Į šiaurę nuo Novoazovsko rusai ir teroristai užgrobė Markino, Kovskojės Šerbako, Klimkino, Sedovo – Vasilevkos, Kuzneco ir Rozos Liuksemburg gyvenvietes“, – skelbiama tarybos pranešime.

Be to, iš Rusijos apšaudomos Sedovo, Cholodnojės ir Guselčikovo gyvenvietės.

Tarybos atstovas Andrijus Lysenka paskelbė, kad iš viso per pastarąją parą žuvo 13 ATO karių, o dar 36 buvo sužeisti.

11:24 val. Donecke vyksta neramumai, žuvo trys civiliai gyventojai

Donecko miesto Petrovso rajone sprogmenų skeveldros sunkiai sužalojo tris civilius gyventojus, kurie vėliau mirė, praneša naujienų agentūra „Unian“.

Naktis iš antradienio į trečiadienį visame Donecke praėjo neramiai – čia ir toliau vyko susišaudymai ir sprogimai. Pranešama, kad iš viso per pastarąją parą į gyvenamuosius Donecko pastatus pataikė vienuolika sviedinių.

Trečiadienio rytą padėtis mieste ir toliau buvo įtempta. 

Ukrainos keliais ir toliau rieda Rusijos karinė technika

Karinėje kolonoje užfiksuoti tankai, pėstininkų kovos mašinos, salvinės ugnies sistemos „Grad“ ir šarvuotieji transporteriai. „Ant karinės technikos matomi ir atpažinimo ženklai – baltos spalvos trikampiai ir skrituliai“, – teigė ATO atstovai.

Taip pat pranešama, kad išvažiavime iš Pobedos gyvenvietės Donecko srityje įsikūrė Rusijos karinių pajėgų batalionas. Į Amvrosijevką įvažiavo penki šarvuotieji transporteriai ir vienas sunkvežimis „Kamaz“ su jame esančiais kariais.

Be to, iš Rusijos teritorijos per Dibrovkos gyvenvietę į Dmitrovkos pusę pajudėjo karinė kolona su 6 sistemomis „Grad“, 8 sunkvežimiais „Kamaz“ ir 2 „Ural“ sunkvežimiais su viduje esančiais kariais. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min