Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ilovaisko rajone sunaikinta karinė technika iš Čečėnijos

Ukrainos karys
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Ukrainos karys
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Ilovaisko mieste užspeistiems Ukrainos kariams į pagalbą mestos papildomos pajėgos, tačiau čia esančius karius supa rusų tankai, praneša tsn.ua. Gausios teroristų pajėgos iš Ukrainos kariuomenės perėmė Novoazovską ir ruošiasi pulti Mariupolį.

Atnaujinta 00.53 val. Sunaikinta karinė technika iš Čečėnijos

Ilovaisko rajone sunaikinta Rusijos karinės technikos kolona, praneša unian.net.

Viename iš tankų rasti dokumentai, liudijantys, kad karinė technika atvyko iš Čečėnijos. 

Tuo tarpu Donecke per susirėmimus vienas sviedinys pataikė į mokyklos pastatą. Šis užsiliepsnojo, vietos gyventojai nufilmavo, kaip jis atrodo po sprogimo. Apie nukentėjusius kol kas nepranešama. 

VIDEO: Donecke dega mokykla

Atnaujinta 23.16 val. Susirėmimai ir Novoazvoske

Nors anksčiau pranešta, kad Novoazovską perėmė rusų kariai, iš ten dabar sklinda prieštaringa informacija. Kaip pranešė tsn.ua, mieste vis dar vyksta susirėmimai. Tai papasakojo vietos žurnalistė, kuri sakė, kad susirėmimai vyksta viename iš miesto rajonų. 

„Kol kas niekas iš miesto nebėga – aš turiu galvoje miesto valdžią. Mieste auga nerimas. Mieste labai daug pabėgėlių. Kol kas visi lieka. Kas vyks paskui, parodys ateinanti naktis“, – sakė ji.  

Atnaujinta 22.55 val. Ruošiasi Mariupolio gynybai

Anksčiau Novoazovsko mieste įsitvirtinę ukrainiečių kariai paliko šį miestą ir dabar ruošiasi ginti Mariupolį. 

Pranešama, kad į anksčiau ukrainiečių užimtą Novoazovską įvažiavo apie 30 rusų tankų ir įžengė apie 500 pėstininkų. Žvalgybos duomenimis, pėstininkus atvežė baltos spalvos „Kamaz“ automobiliai, kurie panašūs į rusų „humanitarinės pagalbos“ kolonoje buvusias mašinas. Šiuo metu iš Novoazovsko pasitraukę ukrainiečiai ruošiasi mūšiui Mariupolyje. Kol kas nežinoma, ar teroristai jau šiąnakt puls miestą – kol kas apylinėkse tylu, šūvių negirdėti. Tačiau visur sustiprinti kontrolės postai

Anksčiau pranešta, kad Antiteroristinėje operacijoje dalyvaujantys ukrainiečių kariai perėmė į savo kontrolę Novoazovską, tačiau iš pasienio su Rusija pusės nuolatos vyksta apšaudymas. 

Puola dviejų divizijų kariai

Ilovaiske kovojančio bataliono „Donbas“ vadas Semionas Semiončenko teigia, kad prie miesto kariauja dviejų rusų divizijų kariai – čia yra Pskovo divizijos ir Kursko divizijos tankų. Šiuo metu Rusijos tankai suformavo dvigubą apsupties žiedą. 

Jau penkias dienas Ilovaiske Ukrainos kariai yra apsupti prorusiškų teroristų ir niekaip negali išsiveržti. S.Semiončenko pranešė, kad gauta informacijos apie tai, jog į pagalbą čia užspeistiems kariams išvyko papildoma Ukrainos kariuomenės kolona. Tačiau prie miesto ji dar nepriartėjo.  

Mūšiai vyksta ir Luhanske. Naktį į trečiadienį Ukrainos kariuomenė bandė pulti šį miestą iš pietų ir vakarų. Tačiau toli prasiveržti nepavyko. Teroristai nuolat apšaudo ukrainiečių pajėgas iš minosvaidžių ir „Grad“ sistemų. Dažniausiai šie išpuoliai rengiami auštant. 

unian.net nuotrauka/Situacija rytų Ukrainoje rugpjūčio 27 d.
unian.net nuotrauka/Situacija rytų Ukrainoje rugpjūčio 27 d.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min