Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

JAV oficialiai pripažino: Rusija teroristams Ukrainoje siunčia tankus ir ginklus

Rusijos tankai Ukrainoje
Kadras iš filmuotos medžiagos / Rusijos tankai Ukrainoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį JAV valstybės departamentas pareiškė, kad Rusija siunčia tankus ir sunkiąją ginkluotę į Ukrainą. Taip JAV oficialiai patvirtino Kijevo kaltinimus Rusijai, kad ši tiekia karinę paramą teroristams.

Anot JAV valstybės departamento pareigūnės, ketvirtadienį trys T-64 tankai, keletas BM-21 raketsvaidžių ir kita karinė technika iš Rusijos krito Ukrainos sieną netoli Snižno miesto. 

„Tai yra nepriimtina, – pareiškė Valstybės departamento atstovo spaudai pavaduotoja Marie Harf. – Rusijos nesugebėjimas deeskaluoti šią situaciją prives prie papildomų pasekmių“.

Anot jos, Rusija bandys aiškinti, kad šie tankai buvo perimti iš Ukrainos karinių pajėgų, tačiau šioje teritorijoje nebuvo nė vienos Ukrainos tankų brigados. „Mes esame įsitikinę, kad šie tankai atvyko iš Rusijos“, – tvirtino M.Harf. 

„Mes taip pat turime informacijos, kad Rusija sukaupė keletą raketsvaidžių pietvakarinėje savo šalies dalyje, ir juos neseniai išsiuntė. Vaizdo įrašuose matyti, mūsų nuomone, tie patys raketsvaidžiai Luhanske“, – sakė JAV valstybės departamento pareigūnė.

VIDEO: Rusijos tankai Ukrainoje
VIDEO: Rusijos tankai Ukrainoje

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min