Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jurbarke treniravosi Lietuvos kariuomenės žvalgai

Jurbarke treniravosi Lietuvos kariuomenės žvalgai
Vaido Skrodenio ir Mindaugo bataliono nuotr / Jurbarke treniravosi Lietuvos kariuomenės žvalgai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 30 – balandžio 1 dienomis Jurbarko mieste ir rajone vyko Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Žvalgybos kuopos organizuojamos lauko taktinės pratybos. Jų metu brigados „Geležinis Vilkas“ ir kitų kariuomenės padalinių kariai treniravosi veikti standartinių situacijų metu, patruliavo, saugojo objektus apsaugą, atliko žvalgybą ir reidus miesto teritorijoje, pranešė Krašto apsaugos ministerija.

„Šiose pratybose siekėme patikrinti brigados „Geležinis Vilkas“ ir priskirtų Sausumos pajėgų padalinių sąveiką vykdant taktinį judėjimą transporto priemonėmis gyvenvietėje, planuoti ir reaguoti į priešo atakas“, – apie pratybas pasakojo Žvalgybos kuopos II žvalgybos būrio vadas leitenantas Ignas Ragačius.

Pratybose dalyvavo apie 70 karių iš brigados „Geležinis Vilkas“ Žvalgybos kuopos, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono Snaiperių būrio, Karaliaus Mindaugo husarų bataliono Sunkiosios ginkluotės kuopos, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės ir Karo policijos.

Kariai pratybų metu vykdė taktinį judėjimą transporto priemonėmis iš Gaižiūnų poligono į Jurbarką, kuriame įkūrė patrulio bazę ir užtikrino jos apsaugą. Kariai šiose pratybose taip pat mokėsi snaiperių komandų taktikos, vykdė žvalgybos ir šturmo operacijas mieste, sėkmingai išbandė naująjį taikliojo šaulio ginklus FN SCAR-H PR su MILES sistema.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min