TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kariai savanoriai bendradarbiauja su Švenčionių ir Molėtų institucijomis bei gyventojais

Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke Rukloje prisiekė 112 karių ir karių savanorių
Kariai savanoriai
Šaltinis: 15min
0
A A

KAM spaudai pranešė, kad Lapkričio 2–9 d. Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės kariai Švenčionių ir Molėtų rajonuose dalyvauja pratybose „Pasitikėjimas-14“, kurios yra tarptautinių pratybų „Geležinis kardas 2014“ dalis. Pratybose kariai savanoriai treniruojasi planuoti ir vykdyti civilių ir karių bendradarbiavimo užduotis karinių operacijų metu, susitinka su savivaldos ir vietos organizacijų atstovais bei gyventojais.

Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės Nekinetinių operacijų kuopos I būrio kariai lapkričio 4 d. susitikę su Molėtų r. savivaldybės meru Stasiu Žviniu ir Ekstremalių situacijų komisijos nariais aptarė glaudesnio bendradarbiavimo ir veiksmų koordinavimo galimybes. Pasak mero, Molėtų gyventojai yra kupini patriotiškumo ir pasiruošę atiduoti visas jėgas krašto apsaugai ir gynybai esant karinės agresijos atvejui.   

Tą pačią pratybų dieną būrio kariai atliko patrulį Inturkės gyvenvietėje, susitiko su seniūnijos atstovais ir gyventojais, taip pat miestelio pagrindinės mokyklos bendruomene.

Kitomis dienomis vertinamosiose pratybose dalyvaujantys būrio kariai planuoja susitikti su Švenčionių r. ekstremalių situacijų valdyba, Adutiškio pasienio kontrolės posto darbuotojais, Sarių seniūnijos atstovais. Kariai taip pat vykdys kitas pratybų užduotis Švenčionių ir Molėtų rajonuose.

Pratybos „Pasitikėjimas“ kaskart organizuojamos vis kitoje Lietuvos vietovėje, jomis siekiama vis labiau į krašto gynybos pratybas įtraukti institucijų atstovus ir gyventojus. Tai padeda gerinti civilių ir karių bendradarbiavimą keičiantis informacija ir koordinuojant veiksmus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min