Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gegužės 31d. 10:39

Kariuomenės ryšininkai tobulino savo įgūdžius

Ryšininkų pratybos
Kpt. Nerijaus Liutkaus nuotr. / Ryšininkų pratybos

Gegužės 28-30 dienomis Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" ryšių padaliniai kartu su Sausumos pajėgų ryšininkais dalyvavo lauko taktinėse pratybose „Voratinklis", kurios vyko Kauno, Jonavos ir Kaišiadorių rajonuose. Jose 150 ryšininkų tobulino savo įgūdžius dirbdami su ryšių ir informacinių sistemų įranga.

Kaip rašoma Krašto apsaugos ministerijos pranešime, pratybų metu ryšininkai iš MPB „Geležinis Vilkas" vadovybės ir jai priskirtų batalionų kartu Krašto apsaugos savanorių pajėgų rinktinių, Karaliaus Mindaugo ir Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotųjų pėstininkų batalionų treniravosi organizuoti bei užtikrinti tinkamą ir nenutrūkstamą informacijos apsikeitimą tolimais ir artimais nuotoliais tarp padalinių. Jie taip pat tikrino Taikos meto užduočių operacinių pajėgų ryšio funkcionalumą, įrenginėjo skirtingus ryšio ir kompiuterinių sistemų tinklus.

Šios pratybos, kurias organizavo brigados „Geležinis Vilkas" Vadovybės štabas buvo orientuotos į ryšių padalinių funkcinių sričių specialistų ir valdymo grupių parengimą. Pratybose padalinių vadai pagal brigados parengtą ryšių įsakymą atliko savo užduočių planavimą, kurias vėliau turėjo praktiškai įgyvendinti vietovėje.

MPB „Geležinis Vilkas" Vadovybės ryšininkai nuolat dalyvauja įvairaus lygio taktiniuose mokymuose ir pratybose Lietuvoje bei užsienyje, rengiasi šalies gynybai bei taikos meto užduočių vykdymui Lietuvoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Video

01:19
01:17
05:26

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min