Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos kariai pratybose Vokietijoje mokėsi, kaip gausiai apgyvendintoje vietovėje sulaikyti teroristą

Pratybų akimirka
Vyr.ltn. Česlovo Savicko nuotr. / Pratybų akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Vokietijoje vykstančiose tarptautinėse pratybose „Jungtinis ryžtas 14-04” daugiau nei 150 Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ LDK Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono karių kartu su jiems priskirtu Serbijos kariuomenės būriu bei remiant JAV kariuomenės oro pajėgoms vykdė teroristo sulaikymo operaciją „Vilko paieška“.

Kaip praneša Krašto apsaugos ministerija, operacijos metu Lietuvos kariuomenės kariams teko veikti gausiai apgyvendintoje vietovėje ir susidurti ne tik su teroristo sulaikymo užduotimi, bet ir suteikti pagalbą sužeistiems kariams ir civiliams, juos evakuoti pasitelkiant JAV karinių pajėgų sraigtasparnius.

Tokio pobūdžio užduotys – neįkainojama patirtis Lietuvos kariams, leidžianti suprasti veiksmų apgyvendintoje vietovėje sudėtingumą. Operacijos sėkmė tik dar kartą patvirtino, kad Lietuvos kariai yra pasirengę vykdyti ir vadovauti NATO ir jos partnerių vykdomoms karinėms operacijoms.

Lietuvos kariuomenės karius stebėjo ir teigiamai įvertino Jungtinių Amerikos Valstijų Sausumos pajėgų sekretorius John M. McHugh, JAV Sausumos pajėgų Europoje vadas generolas leitenantas Donaldas M. Campbellas bei gausus būrys JAV kariuomenės atstovų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min