Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Misijos Afganistane akimirkos – Lietuvos karo akademijos albume

Albumo „Misija Afganistanas“ pristatymas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Albumo „Misija Afganistanas“ pristatymas
Šaltinis: 15min
0
A A

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija Vilniaus knygų mugėje pristato naujausius savo leidinius. Tarp jų – ir albumas „Misija Afganistanas“, į kurį sugulė 2012 m. misijoje Afganistane dalyvavusių karių išsakytos mintys, aprašyti įvykiai, nuotraukose užfiksuotos įsimintiniausios karių ar vietos gyventojų akimirkos.

Knyga išleista karių, policijos pareigūnų ir civilių tarnautojų, tarnavusių Goro provincijos atkūrimo grupės stovykloje 2012 metais, lėšomis. „Džiaugiamės, kad pristatinėdami knygos idėją sulaukdavome pasiūlymų ir pritarimo. Tačiau kritika ir neigiamas požiūris tuomet mums buvo dar didesnis atspirties taškas, suteikiantis ryžto. Todėl galima teigti, jog tie, kurie knygą peikė, daugiausiai ir prisidėjo prie jos atsiradimo“, – pasakojo albumo idėjos autorius, Lietuvos karo akademijos Kariūnų bataliono I kuopos vadas vyr. leitenantas Jurgis Norvaiša.

Prie albumo leidimo taip pat prisidėjo fotografas, operatorius, knygos idėjos ir nuotraukų autorius Eduardas Bareika, tekstų vertėjas kpt. Romualdas Meironas ir tekstų autorė kpt. Rūta Gaižutytė.

Vasario 21 d. 16–17 val. (konferencijų salėje 3.2, 3) bus pristatyta jau Karo mokslų instituto direktoriaus dr. Gintauto Surgailio monografija „Trečiasis Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Vytauto pulkas“.

Knygų mugėje taip pat pristatomas periodinis Lietuvos karo akademijos mokslo leidinys „Karo archyvas XXVIII“ (mokslinis redaktorius ir sudarytojas – dr. Gintautas Surgailis). 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min