Kaip pranešė KASP savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“, JAV atstovas plk. ltn. Judahas M. Whitney kartu su KASP vadu pulkininku Romualdu Moldariu stebėjo vykstančias pratybas, bendravo su rinktinių vadais, kariais, apžiūrėjo rinktinių įrengtas vadavietes.
Pasak JAV karininko, tokio pobūdžio pratybos itin efektyvios, siekiant įvertinti štabų gebėjimą užtikrinti vadovavimą padaliniams.
Kaip 15min.lt jau skelbė, spalio 14-17 dienomis Alytuje vyksta Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Dainavos apygardos 1-osios ir S.Dariaus ir S.Girėno 2-osios rinktinių štabų ir padalinių valdymo grupių mokymai „Piktas Lapinas". Mokymuose dalyvauja apie 200 profesinės karo tarnybos karių ir karių savanorių. Šiuos mokymus organizuoja KASP štabas.
Į valstybės ginkluotos gynybos veiksmų planavimą orientuotų mokymų metu vertinami štabų ir kuopų vadų gebėjimai organizuoti ir vykdyti gynybines operacijas savo atsakomybės rajonuose.






