Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2013 birželio 13d. 09:18

Naujas skandalas Izraelio kariuomenėje: karės nufilmavo savo erotinį šokį

Izraelio karės sumanė įsiamžinti šokdamos viliotinį.
Kadras iš Youtube.com / Izraelio karės sumanė įsiamžinti šokdamos viliotinį.

Internete vėl pasklido pusnuogių Izraelio karių, tarnaujančių privalomoje karo tarnyboje, vaizdo įrašas. Socialiniame tinkle „Facebook“ neseniai klajojo pikantiškos jų nuotraukos, skelbia newsru.com.

Vaizdo įrašą pirmasis paskelbė Izraelio televizijos kanalas „Channel 2“. Jame matomos apatinį trikotažą vilkinčios merginos, šokančios aplink automatą, jis naudojamas vietoj striptizo stulpo. Įraše matyti, kaip aplink ginklą sukiodamos klubus viliojančiai šoka trys moterys. Dvi šokėjos matomos atsegtomis karinėmis kelnėmis bei viršutiniais rūbas, o viena vien tik su kelnaitėmis ir trumpa liemene.

Kaip skelbia britų laikraštis „The Sun“, naujasis vaizdo įrašas, be abejonės, sukels kariuomenės valdžios pasipiktinimą. Neseniai pyktį sukėlė pikantiškos nuotraukos, kuriose  karės, laikančios amuniciją, kareivinėse demonstravo apatinius. Tuomet vadovybė paskelbė, jog moterys pademonstravo netinkamą Izraelio kariams elgesį.

Kol kas neaišku, kaip į naująjį vaizdo įrašą sureagavo kariuomenės valdžia. Kaip pranešė „Ynet“, šiomis dienomis Izraelio kariuomenėje buvo išleistas įsakymas, ribojantis karių naudojimąsi socialiniais tinklais.

Anot „The Jerusalem Post“, neaišku, ar naujajame vaizdo įraše dalyvauja tos pačios merginos, kurios anksčiau įsiamžino nuotraukose, ar šįsyk dalyvauja kitos moterys. Vaizdo įraše galima išgirsti, kaip viena mergina kalba hebrajiškai. Ji teigia ketinanti įrašą paskelbti „Facebook“ .

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

07:03
00:49
17:58

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min