Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pabradės poligone vyksta kovinio šaudymo pratybos „Griausmingas Vilkas“

Kovinio šaudymo pratybos Pabradės poligone
Alfredo Pliadžio nuotr. / Kovinio šaudymo pratybos Pabradės poligone
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią savaitę Pabradės poligone vyksta kovinio šaudymo iš artilerijos pabūklų pratybos „Griausmingas Vilkas“. Jose kartu treniruojasi apie 150 Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų artileristų ir pėstininkų, taip pat ugnies koreguotojų grupės.

Ketvirtadienį Pabradės poligone lankėsi ir pratybas stebėjo krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius, taip pat Švenčionių rajono savivaldybės meras Vytautas Vigelis, kiti svečiai.

„Šiose bataliono lygmens pratybose kovinis šaudymas vyksta iš dviejų skirtingų ugnies pozicijų, tai reikalauja didesnės nei įprastai karių koordinacijos ir veiksmų sinchronizavimo“, – sakė Generolo Romualdo Giedraičio Artilerijos bataliono vadas pulkininkas leitenantas Tomas Masaitis. Pasak vado, artilerijos ugnies uždavinius vykdo dvi Artilerijos bataliono baterijos.

Artileristai šiose pratybose treniruojasi kartu su ugnies paramos padalinių kariais iš Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų, Karaliaus Mindaugo husarų ir Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionų, taip pat Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotųjų pėstininkų batalionų, Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centro ir Specialiųjų operacijų pajėgų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min