Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 7d. 20:58

Panaudotas ir išmestas Igoris Girkinas atskleidžia, kas diriguoja Donbaso teroristams

Igoris Strelkovas-Girkinas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Igoris Strelkovas-Girkinas

Kremliaus nemalonę užsitraukęs buvęs Donecko teroristų vadeiva Igoris Girkinas (Strelkovas) įsižeidė ir atvirai išklojo, kieno rankomis Maskva diriguoja Donbaso teroristams.

Į „atostogas“ išsiųstas ir į Maskvą priverstas grįžti I.Girkinas (Strelkovas) sukritikavo dabartinius teroristų ir separatistų vadeivas bei atvirai pareiškė, kad juos kontroliuoja bei finansuoja Rusijos prezidento patarėjas, Kremliaus „pilkuoju kardinolu“ vadinamas Vladislavas Surkovas, rašo newsru.com.


I.Girkinas (Strelkovas) tai atskleidė savo interviu, paskelbtame portale „Novorossija“.

„Man atrodo, kad Donbaso žmonės turi rengtis išgyventi. Deja, tie žmonės, kurie dabar užsiima Novorusijos reikalais Rusijos teritorijoje, kurie įgalioti tai daryti, pavyzdžiui, Vladislavas Surkovas, jie moka tik griauti ir jokios realios pagalbos nesuteiks“, – teigia buvęs Donbaso separatistų vadeiva.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Vladislavas Surkovas (kairėje) ir Vladimiras Putinas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Vladislavas Surkovas (kairėje) ir Vladimiras Putinas

„Konkrečiai V.Surkovas tokia veikla jau pasižymėjo Pietų Osetijoje, kituose regionuose, visur, kur jis dirbo, pinigai buvo išgrobstyti“, – pridūrė I.Girkinas (Strelkovas), pabrėžęs, kad taip atsitiks ir Ukrainos pietryčiuose.

Tie žmonės, kurie dabar užsiima „Novorossijos“ reikalais Rusijos teritorijoje, kurie įgalioti tai daryti, pavyzdžiui, Vladislavas Surkovas, jie moka tik griauti ir jokios realios pagalbos nesuteiks

I.Girkinas (Strelkovas) įsitikinęs, kad vadinamosioms Donecko ir Luhansko liaudies respublikoms skirti pinigai bus išvogti:

„Apgailestauju, bet ten atėjo komanda, kuri siekia tik gerai pasipelnyti. Pinigai bus skirti, tačiau vadovaujant tokiam vadovui ir jo vykdytojams nepasieks žmonių, geriausiu atveju dalis pinigų pasieks tuos žmones, kuriais V.Surkovas pasitiki, kuriuos jis paskyrė į svarbiausius postus. Iš anksto prognozuoju, kad pusė skirtų lėšų liks sąskaitose Rusijoje, o likusi dalis daugiausia nusės kišenėse tų žmonių, kuriuos paskyrė mūsų didysis vadovas“, – tikina I.Girkinas (Strelkovas).

Toks I.Girkino (Strelkovo) nusivylimas pakankamai netikėtas, nes prieš kelias savaites jis viešai džiūgavo, kad su kitais Donbaso teroristų vadeivomis bei V.Surkovu viename Maskvos restoranų šventė pergalę prieš Ukrainą.

Newsru.com primena, kad buvęs separatistų karinių pajėgų vadeiva I.Girkinas (Strelkovas) nuo rugpjūčio vidurio atostogauja. Apie „atostogas“ pranešė jį pakeitęs vadinamosios Donecko liaudies respublikos premjeras Aleksandras Zacharčenka.

Išsiųstas „atostogauti“ I.Girkinas (Strelkovas) iš Donbaso grįžo į Maskvą. Tarsi pagal komandą jį iš karto pamiršo visi Kremliaus kontroliuojami televizijos kanalai, kurie iki tol šlovino jį kaip didvyrį.

„Twitter“ pasirodė I.Girkino (Strelkovo) paminėjimų pagrindiniuose televizijos kanaluose – Pirmajame kanale, „Rossija“, TVC, NTV, Penktajame kanale, Ren TV – analizė.

Nuo rugpjūčio 18 d. I.Girkinas (Strelkovas) šių kanalų naujienų laidose tapo „nepageidaujamu asmeniu“ – apie jį nebuvo nė vieno pranešimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min