TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pratybose „Vilko šuolis 2014“ kariai treniravosi Vilkyškių gatvėse

Pratybos „Vilko šuolis 2014“
Vyr. eil. Agniaus Obadausko nuotr. / Pratybos „Vilko šuolis 2014“
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 24–27 d. Tauragės apskrityje vyko Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono I mechanizuotosios pėstininkų kuopos vertinamosios lauko taktikos pratybos „Vilko šuolis 2014“. Pratybose kariai gerino būrių gebėjimą vykdyti gynybines operacijas atliekant žygio, susitelkimo rajono ir gynybos užduotis.

Pagrindinė pratybų dalis vyko Vilkyškių gyvenvietėje (Pagėgių sav.). Kęstučio bataliono Štabo kariai su vietos administracija derino organizacinius klausimus, aplankė gyventojus, kuriems nuosekliai papasakojo apie būsimąsias pratybas ir galimus nepatogumus jų metu. Jiems buvo sudarytos sąlygos stebėti jų gyvenvietėje vykstančias karines pratybas.

Pasibaigus pratyboms kariai Vilkyškių miestelio gyventojams pademonstravo pėstininkų techniką ir ginkluotę, pavėžino šarvuočiais. Kariai labai vertina gyventojų paramą ir bendradarbiavimą pratybų metu. Jie džiaugiasi, kad gyventojai teigiamai vertino tokio pobūdžio karines pratybas ir suprato, kaip svarbu kariams tobulinant įgūdžius atliekant gynybos veiksmus apgyvendintose vietovėse.

Pratybos buvo vykdomos keturiais etapais – pasiruošimas, taktinio žygio ir susitelkimo rajono užėmimo, gynybos  ir  pratybų vietos sutvarkymo. Pratybas stebėjo vertintojai iš Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centro, Karaliaus Mindaugo husarų bataliono ir Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min