Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pratybų metu persekiota ir tramdyta pasieniečiams nepaklususi karinė komanda

Pratybos Kenos stotyje
VSAT nuotr. / Pratybos Kenos stotyje
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasieniečių organizuotų pratybų metu Kenos stotyje imituota iš sustojusio tranzitinio traukinio pasišalinusių asmenų paieška bei išlaipinti Lietuvos pareigūnų nurodymų nevykdę karinės komandos nariai.

Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Kenos užkardoje vyko taktinės pratybos. Pagal jų legendą į Lietuvą įvažiavusiame ir Kenos kontrolės punkte sustojusiame tranzitiniame traukinyje kilo neramumai.

Nors per šalies teritoriją tranzitu vykę karinės komandos nariai turėjo visus reikiamus dokumentus, dalis jų elgėsi nedrausmingai, nepaisė Lietuvos pareigūnų reikalavimų. Incidento metu nepaklusę kariškiai savavališkai išlipo iš vagono ir pasileido į Lietuvos gilumą.

Be įvykių centre buvusių pasieniečių, į pažeidėjų paiešką įsitraukė Vilniaus rajono policija, taip pat į orą paieškai ir persekiojimui buvo pakeltas VSAT Aviacijos rinktinės sraigtasparnis. Operacijos metu buvo bendradarbiaujama su Lietuvos kariuomenės atstovais.

Tokios pratybos buvo puiki galimybė patikrinti pasieniečių sąveiką ir su geležinkeliečiais – šiems pagal legendą patikėta atkabinti traukinio vagoną su nedrausmingais užsieniečiais bei perstatyti jį į saugią vietą. Čia pratybų metu buvo imituotas vagono šturmas bei kitų pasieniečiams nepaklususių karinės komandos narių sutramdymas bei išlaipinimas iš traukinio.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Pratybos
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min