Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusija permetė į Rytų Ukrainą naujausią priešlėktuvinės gynybos sistemą

Rusijos „humanitarinės pagalbos“ sunkvežimiai be leidimo įvažiavo į Ukrainos teritoriją.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rusija ir likusioje Ukrainos dalyje nori pakartoti Krymo scenarijų
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Čekijos diplomatas pareiškė, kad Europos šalys bet kuriuo momentu gali patirti Rusijos agresiją, skelbia naujienų agentūra „Unian“. Be to, diplomatas perspėjo, kad Maskva siekia Krymo scenarijų pakartoti ir likusioje Ukrainos dalyje. JAV ambasadorius Kijeve paskelbė, kad Rusija į Donbasą permetė naujausią priešlėktuvinės gynybos sistemą. Ukrainos premjeras paragino Vakarų partnerius surengti neeilinį posėdį JT Saugumo Taryboje dėl prasidėjusios Rusijos agresijos.

14:20 val. Latvijos ministras paragino JT pripažinti, kad Rusija pradėjo karą Ukrainoje

Latvijos užsienio reikalų ministras Edgarsas Rinkevičsas savo paskyroje socialiniame tinkle „Twitter“ pareiškė, kad JT Saugumo Taryba privalo Rusijos invaziją į Ukrainą vertinti kaip agresijos išraišką ir prasidėjusį karą. 

11:58 val. A.Jaceniukas paragino Vakarų šalis surengti neeilinį posėdį JT dėl Rusijos agresijos

Ukrainos premjeras Arsenis Jaceniukas Vakarų šalių atstovus paragino surengti neeilinį Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Tarybos posėdį dėl Rusijos karių padidinimo Rytų Ukrainoje, skelbia naujienų agentūra „Unian“.

„Manau, kad mūsų partneriai Vakaruose turi sušaukti neeilinį JT Saugumo Tarybos posėdį. Rusija smarkiai padidino karinius pajėgumus Ukrainoje“, – pareiškė A.Jaceniukas. Jis taip pat mano, kad panašius posėdžius turėtų surengti ES užsienio reikalų ministrai bei Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacija.

„Situacija labai sudėtinga. Garbė Ukrainos kariams, kurie gina ir saugo mūsų valstybę. Vladimiras Putinas tikslingai pradėjo karą Europoje. Tai žino visas pasaulis ir to nuslėpti neįmanoma“, – pažymėjo A.Jaceniukas. 

10:34 val. JAV ambasadorius Kijeve: Rusija permetė į Rytų Ukrainą naujausią priešlėktuvinės gynybos sistemą

Vis daugiau Rusijos karių dalyvauja kariniuose veiksmuose Ukrainoje, skelbia naujienų agentūra „Unian“.

JAV diplomatas Ukrainoje Jeffrey Payette savo paskyroje socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė, kad Rusija į Donbasą permetė naujausią priešlėktuvinės gynybos sistemą.

„Rusija pasiuntė į Rytų Ukrainą naujausias priešlėktuvinės gynybos sistemas, tarp jų ir „Pancyr-S1“ ir dabar tiesiogiai įsitraukė į karo veiksmus“, – teigė diplomatas ir pridūrė, kad taip pat vis daugiau Rusijos karių įsitraukia į karą Ukrainoje. 

Čekijos diplomatas pareiškė, kad Rusija sieks pakartoti Krymo scenarijų likusioje Ukrainos dalyke

Čekijos diplomatas Davidas Stulikas savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ pareiškė, kad Rusija kartoja Krymo scenarijų ir likusioje Ukrainos dalyje.

Atsiminkite šią dieną – rugpjūčio 27 d. Šiandien prasidėjo atvira Rusijos agresija Ukrainos teritorijoje

„Atsiminkite šią dieną – rugpjūčio 27 d. Šiandien prasidėjo atvira Rusijos agresija Ukrainos teritorijoje. Tiesa, ši agresija jau tęsiasi ilgą laiką, pradedant Krymu, bet dabar tapo akivaizdu, kad Krymo scenarijų norima pakartoti ir likusioje Ukrainos teritorijoje“, – rašo D.Stulikas.

Be to, Čekijos diplomatas perspėjo Vakarus, kad jie taip pat gali nukentėti nuo Rusijos agresijos.

„Rytoj mes galime susidurti su viską apimančiu karu. O poryt mes, esantys kai kuriose Vakarų dalyse, galime tapti ir agresijos aukomis“, – pažymėjo D.Stulikas.

Trečiadienį tai, kad Rusija pradėjo atvirą intervenciją į Ukrainos teritoriją, pareiškė ir JAV bei Švedijos atstovai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min