Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Rusijoje propagandistai ėmė aktyviai išnaudoti vaikus

Pastaruoju metu internete plinta vaizdo siužetai ir animaciniai filmai, kuriuose palaikomi Ukrainoje veikiantys teroristai. Maskvoje vykusio 10–12 metų mergaičių šou metu vaikams į rankas buvo duoti ginklai, o Ukrainos spalvomis pasipuošusi mergaitė pistoletą įrėmė sau į galvą. Neva vaikų kurtuose animaciniuose filmuose Ukrainos kariai vaizduojami kaip žudikai.
Vaikų madų šou Maskvoje
Vaikų madų šou Maskvoje

Ant podiumo mergaitės žengė pasipuošusios įvairių šalių vėliavas primenančiais drabužiais ir rankose laikydamos pistoletus.

„Pasaulio vaikai prieš karą“ – taip pavadintas vaikų madų šou, kuris praėjusią savaitę vyko Maskvoje. Ant podiumo mergaitės žengė pasipuošusios įvairių šalių vėliavas primenančiais drabužiais ir rankose laikydamos pistoletus.

Pasirodymo metu vaikai pistoletus ne tik kreipė į publiką, Ukrainos vėliavos spalvomis pasipuošusi mergaitė inscenizavo savižudybę. Ji nukreipė pistoletą sau į galvą. Renginio vedėjas salei pranešė, kad jokios politikos čia ieškoti nereiktų.

VIDEO: Vaikų pasirodymas Maskvoje. Ukrainos vėliavos spalvomis aprengta mergaitė imituoja savižudybę

Animaciniame filme naudojama pacifistinė simbolika ir sukuriamas įspūdis, kad Donbase Ukrainos kariai žudo taikius gyventojus.

Rusiją apėmusią psichozę įrodo ir televizijos kanalo vaikams „Ulybka rebionka“ parodytas animacinis filmas, kuriame Ukrainos kariai bombarduoja Donbasą ir priverčia šeimas bėgti į Rusiją. Filmo titruose žiūrovai kviečiami padėti Ukrainoje siaučiantiems teroristams.

Taip pat nurodoma, kad animacinį filmą „Vieną kartą mūsų gyvenimas pasikeis“ (rus. „Odnaždy naša žyzn izmenitsa“) sukūrė Aleksejus Balašovas ir keliasdešimt vaikų, kurie išvyko iš Donbaso ir šiuo metu gyvena Rusijoje, Rostovo srityje laikiname prieglaudos punkte „Pioner“.

VIDEO: Suddenly our life changed - Однажды наша жизнь изменилась

Animaciniame filme naudojama pacifistinė simbolika ir sukuriamas įspūdis, kad Donbase Ukrainos kariai žudo taikius gyventojus. Apie smurtaujančius teroristus nėra užsimenama visai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius