Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 28d. 09:07

Rusijos armija į savo ginkluotę priėmė naują smogiamąjį sraigtasparnį Mi-28N „Naktinį medžiotoją“

Sraigtasparnis Mi-28N
russianhelicopters.aero nuotr. / Sraigtasparnis Mi-28N

Rusijos gynybos ministerija į armijos ginkluotę priėmė naują smogiamąjį sraigtasparnį Mi-28N, dar žinomą „Naktinio medžiotojo“ (Ми-28Н „Ночной охотник“) pavadinimu. Įsakymą dėl sraigtasparnio priėmimo į armijos ginkluotę pasirašė Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu.

rostec.ru nuotr./Sraigtasparniai Mi-28N
rostec.ru nuotr./Sraigtasparniai Mi-28N

Kaip praneša portalas lenta.ru, iki šiol šie sraigtasparniai į armijos dalinius buvo tiekiami bandymams. Iš viso kariškiai jau yra gavę kelias dešimtis šių orlaivių.

Nors ir priėmus šį sraigtasparnį į ginkluotę, jis toliau tobulinamas. Nauja jo versija bus žinoma kaip Mi-28MN (Ми-28МН).

Naujoje sraigtasparnio versijoje bus įdiegta dviguba valdymo sistema. Ji leis sraigtasparnį valdyti ir šturmanui, jei pagrindinis pilotas bus sužeistas ar žus.

Kaip informuoja sraigtasparnių gamintojas holdingas „Rusijos sraigtasparniai“ (Вертолёты России), „Naktinis medžiotojas“ pritaikytas bet kuriuo paros metu, bet kokiomis oro sąlygomis ieškoti ir naikinti priešo šarvuotą ir nešarvuotą techniką, tankus, gyvąją jėgą ant žemės, taip pat lėtai judančius oro objektus.

VIDEO: Sraigtasparnis Mi-28 „Naktinis medžiotojas“

Šio sraigtasparnio dalinių užduotis yra remti iš oro sausumos pajėgas, jis taip pat skirtas kovoti su priešo oro desantiniais daliniais.

Smogiamasis sraigtasparnis Mi-28 (pagal NATO klasifikaciją – Havoc) yra šarvuotas, ginkluotas įvairiomis raketomis ir kulkosvaidžiais.

Temos: 2 Rusija Aviacija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min