Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos kariniame poligone sprogo tankas

Gruzijos tankas T-72
commons.wikimedia.org/JAV jūrų pėstininkų korpuso nuotr. / Tankas T-72
Šaltinis: 15min
0
A A

Trys kariai žuvo sprogus tankui Rusijos Chabarovsko krašte, praneša dni.ru. Incidentas įvyko per karines pratybas.

Nelaimė įvyko pratybų metu, kai tanke T-72 užsiliepsnojo šaudmenys, o po akimirkos sprogo ir pats tankas. Sprogimo metu žuvo du šauktiniai ir juos prižiūrintis karininkas. Vienas iš karių sugebėjo išlipti iš degančio tanko, tačiau medikams jo išgelbėti nepavyko.

Kaip pranešė Rusijos gynybos ministerijos spaudos tarnyba, incidentas įvyko per naktines iš anksto suplanuotas pratybas poligone. Karinė prokuratūra patikslino, kad įsiplieskęs gaisras buvo pastebėti ne iš karto, tad po kelių minučių įvyko ir sprogimas.

Spėjama, kad kariai spėjo iššokti ir degančios transporto priemonės, tačiau nebespėjo pasitraukti į saugią vietą. Nes esą kitu atveju iš jų nebūtų likę nieko, kadangi tankas paprasčiausiai susprogo.

Kariškių teigimu, šio modelio tankuose nėra automatinės gaisrų gesinimo sistemos, norint ją aktyvuoti būtina paspausti mygtuką, tačiau manoma, kad kariai to paprasčiausiai nespėjo padaryti.

Pirminiais duomenimis, nelaimės priežastimi tapo darbo saugos pažeidimai, nors esą prieš pratybas visa technika buvo patikrinta, o įgulos nariai turėjo leidimus dalyvauti šaudymo pratybose. Tyrimas tęsiamas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min