Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos karys perėjo į Ukrainos pusę ir papasakojo apie Rusijos vykdomą agresiją

Andrėjus Balabanovas
Nuotr. iš „YouTube“ / Andrėjus Balabanovas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos karys nusprendė pereiti į Ukrainos pusę ir šios šalies saugumui papasakojo, kaip veikia Rusija, permesdama savo kariuomenę, skelbia tsn.ua.

Buvęs Rusijos karys Andrėjus Balabanovas papasakojo, kad Rusija nukreipia į Ukrainos Donecko ir Luhansko sritis kadrinius karo specialistus, ginkluotę. 

Šis karys paliko tarnybos vietą protestuodamas prieš Rusijos agresiją. Ukrainos saugumo tarnyba informavo, kad jis ketina prašyti Ukrainoje politinio prieglobsčio. 

Jis papasakojo, kad jo karinis dalinys buvo permestas į Rostovo sritį prie sienos su Ukraina gegužės mėnesį. Kiekvieną dieną vadai įtikinėjo karius, kad jie ruošiami kovai, siekiant apginti rusakalbių teises Ukrainoje. Dalinys buvo nuolatos papildomas profesionalais iš specialiųjų Rusijos kariuomenės pajėgų bei atvykėliais iš Šiaurės Kaukazo. Jie visi neteisėtai buvo pervežami į Rytų Ukrainą. 

Į Ukrainą, anot jo, buvo gabenama ir karinė technika kartu su apmokytais rusų ekipažais. 

„Aš nusprendžiau nedalyvauti brolžudiškame kare ir perėjau į Ukrainos pusę. Tai mano protestas prieš Rusijos valdžios politiką“, - pareiškė jis. 

Tai ne pirmas atvejis, kai rusų kariai pereina į Ukrainos pusę. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min