Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šturmo metu itin smarkiai apgadintas Donecko oro uostas

Juodi dūmai virš Donecko
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Juodi dūmai virš Donecko
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Per pastarąsias kelias paras prorusiški smogikai Donbase apšaudė mažiau Ukrainos antiteroristinės operacijos (ATO) pajėgų karių, bet išpuoliai prieš civilius gyventojus tęsiasi. Be to, dėl tebesitęsiančio Donecko oro uosto šturmo nukentėjo šalia esantys gyvenamieji namai, rašo naujienų agentūra „Unian“. Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame matomas itin smarkiai apgadintas Donecko oro uostas.

15:21 val. Pasirodė apgriauto Donecko oro uosto įrašas

Socialiniuose tinkluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame matomas itin smarkiai apgadintas Donecko Sergejaus Prokofjevo oro uostas. Skelbiama, kad kariai ir toliau gina oro uostą nuo prorusiškų smogikų.

VIDEO: Donecko oro uostas smarkiai nukentėjo po teroristų šturmo

13:28 val. Teroristai ir vėl apšaudo Ukrainos karius

Donecko srityje smogikai iš salvinės ugnies sistemų „Grad“ tris valandas apšaudė Nižnij Krinko gyvenvietę ir ATO pajėgas, rašo naujienų agentūra „Unian“. 

„Šiandien, rugsėjo 17 d., nuo 8.45 iki 11.40 val. Nižnij Krinko gyvenvietės rajone teroristai vykdė ATO pajėgų ir vietos gyventojų namų apšaudymus iš salvinės ugnies sistemų „Grad“, – teigiama ATO atstovų pranešime spaudai.

Per išpuolį buvo sugriauti devyni gyvenamieji namai, žuvo daugiau negu dešimt civilių gyventojų, dar dešimtys buvo sužeisti.

korrespondent.net nuotrauka/Situacija rytų Ukrainoje rugsėjo 17 d.
korrespondent.net nuotrauka/Situacija rytų Ukrainoje rugsėjo 17 d.

13.12 val. Dalis deputatų siūlo atšaukti prieš dieną priimtą įstatymą

Ukrainos Aukščiausioji Rada jau siūlo atšaukti prieš dieną priimtą įstatymą dėl specialaus statuso Donecko ir Luhansko sritims.

Kaip skelbia portalas News.liga.net, įstatymas dėl specialaus statuso Rytų Ukrainai buvo priimtas trečiadienį uždarame posėdyje.

Kai kurių deputatų manymu, balsuojant buvo pažeistos tam tikros taisyklės. Teigiama, kad balsavimas vyko elektroniniu būdu slaptai. „Tai esą kelia abejonių dėl balsavimo rezultatų tikslumo ir pažeidžia Ukrainos Aukščiausiosios Rados atvirumo principus“, – deputatų argumentus skelbia News.liga.net.

Tęsiasi smogikų išpuoliai

Per pastarąsias kelias paras prorusiški smogikai Donbase apšaudė mažiau Ukrainos antiteroristinės operacijos (ATO) pajėgų karių, bet išpuoliai prieš civilius gyventojus tęsiasi. Be to, dėl tebesitęsiančio Donecko oro uosto šturmo nukentėjo šalia esantys gyvenamieji namai, rašo naujienų agentūra „Unian“.

„Reikia paminėti, kad banditai rengia daugiau išpuolių prieš gyvenvietes, prie kurių dislokuoti Ukrainos kariai. Šiomis provokacijomis siekiama diskredituoti ATO pajėgas ir terorizuoti Donbaso gyventojus. Banditai apšaudė Orlovkos, Kurachovo ir Balšaja Krinkos gyvenvietes. Dėl to buvo sužeista daug civilių gyventojų“, – pažymėjo ATO atstovai spaudai.

Tuo tarpu Donecke toliau tęsiasi oro uosto šturmas. Dėl apšaudymo nukentėjo ir šalia esančių daugiabučių gyventojai.

Remiantis socialiniuose tinkluose pasirodžiusia informacija, trečiadienį prieš pietus degė ne mažiau kaip penki gyvenamieji namai, sprogmenys pataikė ir į vietos parduotuvę. Buvo pažeistas dujotiekio vamzdis šalia oro uosto esančiame rajone.

Vienas sprogmuo pataikė į daugiabučio balkoną, vėliau šiame bute kilo gaisras. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min