Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sausumos pajėgose baigėsi Baltijos šalių informacinių operacijų kursas

Baltijos šalių informacinių operacijų kursas
Vyr. ltn. Tomo Pakalniškio nuotr. / Baltijos šalių informacinių operacijų kursas
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre baigėsi tris dienas trukęs Baltijos šalių informacinių operacijų kursas, kuriame dalyvavo Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų kariai, taip pat kariai iš Estijos ir Latvijos.

Kaip pranešė Lietuvos kariuomenė, pasibaigus kursui, Sausumos pajėgų vadas gen. mjr. Almantas Leika pasveikino kurso dalyvius. Pasak generolo tokio pobūdžio bendradarbiavimas naudingas plėtojant ir keičiantis tarpusavio patirtimi. Sėkmingas bendradarbiavimas bei jo plėtojimas visokeriopomis kryptimis vienareikšmiškai užtikrina Baltijos šalių saugumą.

Šiame kurse, Baltijos šalių Sausumos pajėgų kariai aktyviai diskutavo, dalijosi patirtimi apie informacines, psichologines operacijas, bendravimą su lyderiais, karinį klaidinimą, civilių ir karių bendradarbiavimą, kitais nekinetinių operacijų klausimais. Paskaitas skaitė atstovai iš Lietuvos kariuomenės Strateginio komunikacijos departamento, Jungtinio štabo, Lietuvos karo akademijos, Specialiųjų operacijų pajėgų, „Geležinio Vilko“ brigados štabo.

Šis kursas, kurį organizavo Krašto apsaugos savanorių pajėgos surengtas pirmą kartą. Tikimasi, kad ateityje panašus bendradarbiavimas tarp trijų Baltijos šalių nekinetinių pajėgumų išliks ir bus sėkmingai plėtojamas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min