TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiurpią istoriją apie Slovjanske nukryžiuotą vaiką Rusija įdėjo į skandalistės lūpas

Galina Pišniak
nuotr. iš 1tv.ru / Galina Pišniak
Šaltinis: 15min
0
A A

Ukrainos Vidaus reikalų ministerija paskelbė, kad Rusijos televizija savo propagandiniam melui, esą Ukrainos kariai Slovjanske nukankino ir nukryžiavo trejų metų vaiką, pasitelkė iš Rusijos atkeliavusią ir atgal vėl pabėgusią vietinę skandalistę.

Šiurpią istoriją Rusijos žurnalistams, kurie ją kaip tiesą paskelbė be jokių kitų įrodymų, prieš kameras papasakojo Galina Pišniak (buvusi Ostapenko), gimusi Užkarpatės Mežgorsko rajone. Pastaruoju metu ji su savo šeime gyveno Nikolajevkos kaime netoli Slovjansko, praneša naujienų agentūra „Unian“.

Ukrainos Vidaus reikalų ministerija paskelbė, kad ši moteris gerai žinoma vietos milicijai.

G.Pišniak vaizdžiai pasakojo, kaip jos akyse Slovjanską iš teroristų atsiėmę Ukrainos kariai kankino mažą vaiką ir jo motiną pagrindinėje miesto aikštėje. Vaikas esą buvo prikaltas vinimis prie skelbimų lentos, o jo motina pririšta prie tanko. Jokių įrodymų nebuvo pateikta.

Vėliau ukrainiečių žurnalistų kalbinti Slovjansko gyventojai sakė nieko nepanašaus nei matę, nei girdėję.

Šių metų kovą ši moteris du kartus kreipėsi į miliciją: pirmą kartą ji skundėsi, kad ją sumušė vyras, o antrą kartą – kad vyras paėmė jos pasą ir neatiduoda.

„Milicija nustatė, kas yra ši moteris. 2010 ji milicijai įteikė pareiškimą, kad 16-metė dukra iš jos pavogė pinigus. Šių metų kovą ši moteris du kartus kreipėsi į miliciją: pirmą kartą ji skundėsi, kad ją sumušė vyras, o antrą kartą – kad vyras paėmė jos pasą ir neatiduoda“, – pranešė pareigūnai,

Vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Geraščenko pabrėžė, kad ši moteris yra tik „dalis tos grandiozinės aferos, kurią vykdo Rusijos Federacija“.

„Panašių siužetų priežastis yra ta, kad Rusijai tapo sunku verbuoti samdinius, kurie kariautų Ukrainoje. Tam, kad tokių samdinių būtų daugiau, kuriami tokie siužetai, kurie, šių baisių provokacijų autorių manymu, turėtų sukelti neapykantą Ukrainai, jos piliečiams ir drauge leisti surinkti kuo daugiau samdinių nuo Kaliningrado iki Vladivostoko“, – pareiškė A.Geraščenko.

Rusijos žiniasklaida nuolat demonizuoja Ukrainos karius ir kaltina juos nebūtais nusikaltimais.

Rusijos valstybinės televizijos parodytas vaizdo siužetas sukėlė pasipiktinimą ne tik Ukrainoje, bet ir Rusijoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min