Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skelbiamas humoristinių piešinių ir karikatūrų konkursas „Žengia pulkas linksmai: 10 metų NATO“

Konkurso emblema
. / Konkurso emblema
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 29 d. sukanka 10 metų, kai Lietuva tapo Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos (NATO) nare. Norėdami linksmai paminėti šią sukaktį, Krašto apsaugos ministerija kviečia visus dalyvauti humoristinių piešinių ir karikatūrų konkurse „Žengia pulkas linksmai: 10 metų NATO“.

Konkursui pateikti savo darbus gali visi norintys – profesionalai ir mėgėjai, kariai ir civiliai, valdantys pieštukus, teptukus ar šiuolaikines skaitmeninio piešimo priemones ir mokantys taikliai ir šmaikščiai pajuokauti.

Įdomiausių konkurso darbų, kuriuos atrinks specialiai sudaryta komisija, paroda ir katalogas bus pristatyti balandžio 1 d. vienoje iš Vilniaus miesto galerijų.

Darbų konkursui organizatoriai laukia iki kovo 10 dienos.

Konkursą organizuoja Krašto apsaugos ministerija ir Nacionalinė karikatūristų asociacija „Humor Sapiens“. Tai bus jau 38-oji Lietuvos humoristinių piešinių ir karikatūrų paroda, tradiciškai pristatoma visuomenei kasmet balandžio 1-ąją.

Šis konkursas jau trečiasis humoristinių piešinių ir karikatūrų konkursas apie Lietuvos kariuomenę ir NATO. Pirmasis konkursas „Žengia pulkas linksmai... Nuo Mindaugo laikų iki NATO“ vyko 2003 m., o antrasis – 2006 m.: „Žengia pulkas linksmai... 2006“. 

Daugiau apie konkursą, jo reglamentą ir dalyvio anketą rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min