TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sunaikintas kelias iš oro uosto į Donecko miesto teritoriją – susprogdintas Putilovo tiltas

Sunaikintas kelias iš oro uosto į Donecko miesto teritoriją – susprogdintas Putilovsko tiltas.
„Twitter“ nuotr. / Sunaikintas kelias iš oro uosto į Donecko miesto teritoriją – susprogdintas Putilovsko tiltas.
Šaltinis: 15min.lt/BNS
0
A A

Kijevas skelbia, kad Ukrainos pajėgoms pavyko išstumti teroristus iš oro uosto teritorijos, rašo Tvn24.pl. Kaip teigiama, teroristai atsidūrė prie linijos, kuri buvo nustatyta per taikos derybas Minske. Vėliau pranešta, ad susprogdintas Putilovo tiltas, vedantis vedantis iš Donecko oro uosto į miesto teritoriją.

18.24 val. Susprogdintas tiltas

Kaip skelbia naujienų agentūra „Unian“, sunaikintas įėjimas į Donecko miesto teritoriją. Susprogdintas Putilovo tiltas.

Daugiau detalių apie sprogimą nepateikiama. Socialiniuose tinkluose plinta nuotraukos ir žinia, kad tiltą sunaikino teroristai.

14.29 val. Ukrainos pajėgos išstūmė teroristus iš Donecko oro uosto teritorijos

Kijevas skelbia, kad Ukrainos pajėgoms pavyko išstumti teroristus iš oro uosto teritorijos, rašo Tvn24.pl. Kaip teigiama, teroristai atsidūrė prie linijos, kuri buvo nustatyta per taikos derybas Minske.

Pasak Ukrainos atstovų, jie nesulaužė susitarimų, nes intensyviais apšaudymais tik nustūmė priešus.

Ukrainos pajėgos naktį pradėjo intensyvų puolimą ir atkovojo beveik visą oro uosto teritoriją, prarastą per pastarąsias savaites.

Gyventojus apėmusi panika

Tuo metu naujienų agentūra „Unian“ skelbia, kad sekmadienio rytą Donecko gyventojai girdėjo garsius sprogimus ir sunkiosios artilerijos šūvius.

Atrodo, kad artilerijos šūviai aidi visai čia pat, netoli kiekvieno namo. Nuo sprogimų dreba namų langai ir sienos, – sakė vienas iš Donecko srities gyventojų.

„Atrodo, kad artilerijos šūviai aidi visai čia pat, netoli kiekvieno namo. Nuo sprogimų dreba namų langai ir sienos“, – sakė vienas iš Donecko srities gyventojų. Skelbiama, kad visos telefono linijos užimtos, supanikavę žmonės puolė skambinti vieni kitiems ir klausti, kas vyksta.

Vietos gyventojai pranešė, kad mūšiai vyksta ir kitame rajone, kuriame yra Putilovo tiltas, vedantis iš oro uosto į Donecko miesto teritoriją. Liudininkų teigimu, jis gali būti sunaikintas.

Aplink Donecką gyvenantys žmonės teigia esantys be elektros, dujų ir vandens. Gyventojai taip pat žurnalistui rodė artilerijos šūvių paliktas žymes, sugriautus namus. Avarinės tarnybos negali pasiekti namų, nukentėjusių nuo sprogimų, nes mūšiai vis dar tebesitęsia.

Kai kurie gyventojai paskubomis slepiasi slėptuvėse, miesto centre uždarinėjamos maisto prekių parduotuvės. Viešojo transporto kai kurie maršrutai visiškai sustabdyti.

Ukraina nusiuntė tankų

Anksčiau pranešta, kad Ukraina skubiai nusiuntė tankų dalyvauti kontrpuolime prieš prorusiškus teroristus, kovojančius dėl Donecko oro uosto kontrolės, šį svarbų miestą šalies rytuose sekmadienį drebinant intensyviam apšaudymui artilerijos sviediniais.

Mažiausiai šeši žmonės, tarp jų – keturi kariai, žuvo, buvo sugriauta kažkiek namų, daug kur dingo elektra, kai sprogimai drebino Donecko regiono dalis.

Mažiausiai šeši žmonės, tarp jų – keturi kariai, žuvo, buvo sugriauta kažkiek namų, daug kur dingo elektra, kai sprogimai drebino Donecko regiono dalis.

Dauguma sprogimų griaudėjo rajone aplink Donecko oro uostą, esantį į šiaurės vakarus nuo miesto, armijai ir teroristams kovojant dėl šio apdegusio ir apgriauto objekto, kur susirėmimai vyksta aštuonis mėnesius.

Tačiau kai kurie sprogimai girdėjosi arčiau miesto centro, o Donecko pareigūnai pranešė apie didžiulę žalą gyvenamųjų namų sektoriui, infrastruktūrai ir miesto komunikacijoms.

Teroristų pusė pranešė, kad žuvo mažiausiai du civiliai gyventojai, tad nuo ketvirtadienio žuvusių žmonių skaičius padidėjo iki mažiausiai 23. Tarp tų žuvusiųjų yra 13 ukrainiečių karių.

Teroristams vienu metu paskelbus, kad jie kontroliuoja oro uostą, maždaug 10 ukrainiečių tankų šeštadienį riedėjo per sniegą fronto linijų link, kad suteiktų pastiprinimą kariams, bandantiems jį apginti, parodė šalies televizija.

Armijos tikslas buvo atstumti separatistus ir atverti koridorių sužeistųjų evakuacijai. Anksčiau separatistai intensyviai apšaudė oro uostą iš artilerijos pabūklų ir mažiausiai vieno tanko.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min