Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teroristai Luhanske panikuoja: kontrolės punktuose stato manekenus, o patys maukia vodką

Luhansko teropristų vadeiva Valerijus Bolotovas pesimistines nuotaikas skandina butelyje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Luhansko teropristų vadeiva Valerijus Bolotovas pesimistines nuotaikas skandina butelyje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Teroristus Rytų Ukrainoje vis labiau ima panika – Ukrainos kariai savaitgalį išlaisvino kelis miestus ir žada jau artimiausiomis dienomis išvalyti ir Donecką bei Luhanską.

Teroristai Luhanske nuo Ukrainos pajėgų slapstosi gyvenamųjų namų rajonuose. Jiems nepavyksta į savo gretas pritraukti naujų savanorių ir „turistų iš Rusijos“, todėl jie iš parduotuvių vagia manekenus, juos aprengia karinėmis uniformomis ir stato savo įkurtuose kontrolės punktuose, skelbia TSN.ua. 

Vietos administracijos atstovai pasakoja, kad teroristai daug ginčijasi tarpusavyje ir nesutaria.

Jų optimistines nuotaikas keičia panika, teigia Ukrainos Vidaus reikalų ministerija, todėl teroristai griebėsi butelių

Anot TSN.ua, teroristai taip pas mėgina įtikinti vietos gyventojus, kad Ukrainos kariai šaudo gyvenamuosiuose rajonuose – jie apsirengia Ukrainos kariuomenės uniformomis ir atidengia ugnį į pastatus. Pranešama, kad mieste sugriauta 11 pastatų, gyventojai neturi dujų, vandens ir elektros.

Luhansko teroristai socialiniuose tinkluose rašo, kad artimiausiomis valandomis jie laukia Ukrainos pajėgų puolimo. Jų optimistines nuotaikas keičia panika, teigia Ukrainos vidaus reikalų ministerija, todėl teroristai griebėsi degtinės.

„Šiandien mūsų kariai yra Luhansko prieigose. Mūsų žiniomis, Luhansko “liaudies respublikos" apsišaukėlis vadeiva Valerijus Bolotovas geria degtinę, nes žino, kas jo laukia: arba jis mirs antiteroristinės operacijos metu, arba bus sulaikytas. Neįmanoma net sulyginti teroristų nuotaikų dabar ir kokios jos buvo prieš kelias savaites“, – žurnalistams pirmadienį sakė Vidaus reikalų ministerijos patarėjas Antonas Geraščenka.

Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos taryba įspėjo, kad dar anksti švęsti pergalę šalies Rytuose – Luhansko sritis vis dar yra visiškoje teroristų kontrolėje.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min