Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mūšiai Rytų Ukrainoje: teroristai smogė Amvrosijivkai, Ukrainos kariams pavyko išvaduoti Ščastios miestelį

Sugriauti pastatai Amvrosijivkoje
"Inforesist" nuotr. / Sugriauti pastatai Amvrosijivkoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Organizacija „Informacinis pasipriešinimas“ pranešė, kad sekmadienio naktį teroristai smogė Amvrosijivkos miestui Donecko srityje.

Vietiniai gyventojai sakė, kad maždaug 3 val. nakties mieste prasidėjo sprogimai, šaudymai. Anot jų, teroristai sugriovė miesto turgų, autobusų stotį, ligoninę ir mokyklą.

Teroristai puolė naudodamiesi reaktyvinėmis salvinėmis kovos mašinomis „BM-21 Grad“, pranešė Ukrainoje vykdomos antiteroristinės operacijos oficialus informacinės grupės vadovas Vladislavas Seleznevas.

Anot jo, teroristai mėgino taip pakenkti netoli miesto buvusiems Ukrainos kariams. V.Seleznevas pabrėžė, kad Ukrainos pajėgos niekada nešaudo į gyvenamuosius rajonus, net jeigu juose ir slepiasi teroristai.

VIDEO: Sugriauti pastatai Amvrosijivkoje
VIDEO: Sugriauti pastatai Amvrosijivkoje
VIDEO: Sugriauti pastatai Amvrosijivkoje
VIDEO: Teroristai smogė Amvrosijivkai

Išvalyta Ščastia

Sekmadienį pranešta, kad antiteroristinėje operacijoje dalyvaujantys Ukrainos kariai nuo teroristų išvalė Ščastios miestelį Luhansko srityje.

Po kelių valandų įnirtingų kovų, kuriose Ukrainos kariams žemėje padėjo ir oro pajėgos, buvo sunaikinta didelė teroristų grupuotė. Jos vadovas, pravarde Batia, suimtas. Kariai iš teroristų perėmė didelį kiekį ginklų, tarp jų – ir raketsvaidžių. Per operaciją buvo sužeisti du Ukrainos kariai.

VIDEO: Ukrainos kariuomenė Sčastioje
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min