Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teroristai stiprina pozicijas netoli Slovjanoserbsko – atgabeno tanką T-72

Prorusiški teroristai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Prorusiški teroristai
Šaltinis: 15min.lt/BNS
0
A A

Teroristai ir toliau stiprina savo pozicijas netoli Slovjanoserbsko. Apie tai per spaudos konferenciją Kijeve pirmadienį pranešė Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos atstovas Andrejus Lysenka.

„Tęsiasi provokacijos prieš Nacionalinės gvardijos karius, esančius netoli Slovjanoserbsko. Sekmadienį ginkluoti asmenys pasinaudojo tuo, kad Ukrainos kariai laikosi paliaubų ir prisiartino labai arti Nacionalinės gvardijos patikros posto. Šiandien teroristai sustiprino savo gretas dar vienu tanku T-72 ir vienu sunkvežimiu „Kamaz“ su kovotojais“, – per konferenciją paskelbė A.Lysenka.

Kaip skelbia News.liga.net, jo teigimu, šiuo metu Nacionalinės gvardijos karių patikros postas iš trijų pusių apsuptas penkiais tankais T-72, dviem pėstininkų kovos mašinomis, dviem kovinėmis desantininkų mašinomis. Taip pat netoli patikros posto yra keturi šarvuočiai ir apie 90 teroristų.

Skelbiama, kad Nacionalinės gvardijos kariai nepasiduoda provokacijoms, lieka savo pozicijose ir saugo patikros postą. 

Kryme prie Ukrainos sienos ties Chersono sritimi pergrupuojamos Rusijos karinės pajėgos

Tuo metu Rusijos ginkluotosios pajėgos telkiamos Kryme ir pergrupuojamos – šiuo metu ne Ukrainos kryptimi, pareiškė Ukrainos nacionalinės saugumo ir gynybos tarybos (NSGT) atstovas A.Lysenka.

Kryme prie sienos su Chersono sritimi mes stebime Rusijos karinių dalinių judėjimą. Tačiau, jis nėra nukreiptas į Ukrainos pusę; ten vyksta perdislokavimas, – teigė A.Lysenka.

„Kryme prie sienos su Chersono sritimi mes stebime Rusijos karinių dalinių judėjimą. Tačiau, jis nėra nukreiptas į Ukrainos pusę; ten vyksta perdislokavimas“, – sakė jis per spaudos konferenciją pirmadienį.

Pažymėjęs, kad Ukrainos žvalgyba stebi šį judėjimą, jis pridūrė, kad „jėgos jų agresijai sustabdyti mes turime“.

Pasak A.Lysenkos, turima operatyvi informacija rodo, kad Rusija Kryme didina smogiamąją savo ginkluotųjų pajėgų grupuotę – per pastarąsias savaites prie Chersono srities sienos Rusija sutelkė bent 64 tankus, šimtus šarvuočių, kelias dešimtis salvinės raketų artilerijos sistemas „Grad“, „Uragan“ ir „Buk“, priemones tiksliam žemės ir oro taikinių naikinimui, lėktuvų. Netoli Černomorsko gyvenvietės įrengta lauko ligoninė.

Juodojoje jūroje esama septynių didelių desanto laivų, priklausančių Juodosios jūros laivynui ir vienas toks laivas – Baltijos kariniam laivynui, nurodė A.Lysenka.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min