Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 rugpjūčio 13d. 18:56 , Atnaujinta: 2014 rugpjūčio 13d. 19:23

Teroristų tinklalapis paskelbė, kad jų vadeiva Igoris Strelkovas sunkiai sužeistas

Igoris Strelkovas (Girkinas)
Nuotr. iš „YouTube“ / Igoris Strelkovas (Girkinas)
Ukrainoje kariaujančių teroristų tinklalapis pranešė, kad jų vadeiva Igoris Strelkovas (tikroji pavardė – Girkinas) yra sunkiai sužeistas, skelbia unian.net.

Tai pranešė teroristų tinklalapis, pavadintas „Novorosijos Agentūra“. 

„Donecko liaudies respublikos“ (DLR) gynybos ministro sveikatos būklė – sunki. Informacija tikslinama“, - skelbiama pranešime. Čia taip pat pažymima, kad jie džiaugtųsi, jei ši informacija nepasitvirtintų, tačiau tai pranešęs šaltinis yra patikimas. 

Tiesa, vėliau DLR atstovai šią informaciją puolė neigti. Naujienų agentūrai „RIA Novosti“ DLR atstovas Vladislavas Brigas, atsakingas už informacijos suteikimą užsieniui, pareiškė, kad „tai nesąmonė“. Jis teigė, kad tinklalapis, kuris tą informaciją paskelbė, ir buvo specialiai sukurtas skleisti dezinformaciją.

DLR spaudos tarnyba irgi paneigė šią informaciją. „Mes susisiekėme su Strelkovo pavaduotoju Beriozinu, jis nepatvirtino šios informacijos“, - „RIA Novosti“ pranešė DLR atstovas. 

Prarado turėtą autoritetą?

Buvęs Rusijos slaptasis agentas I.Strelkovas dalyvavo posovietiniuose konfliktuose Padnestrėje, Serbijoje ir Čečėnijoje. Kijevas ir jo Vakarų sąjungininkai teigia, kad I.Strelkovas tebėra aktyviai besidarbuojantis Rusijos agentas, nors jis dažnai atrodo besielgiantis taip, kaip nusprendžia pats, o ne kaip pasako Maskva. 

Nepaisant neaiškios I.Strelkovo praeities, jis šiuo metu turi daugybę gerbėjų visoje Rusijoje. Neseniai atliktame vieno Rusijos žurnalisto tyrime paaiškėjo, kad šios šalies pokalbių laidose I.Strelkovo vardas minimas dažniau negu Vladimiro Putino. Reikia nepamiršti, kad Rusijos lyderis yra ypatingai dėkingas I.Strekovui dėl susiklosčiusios padėties rytų Ukrainoje. 

Visgi pastaruoju metu pasirodė informacijos, kad I.Strelkovas praranda turėtas stiprias pozicijas. Netgi buvo pranešta, kad jis nebevadovauja DLR smogikams.  Jam kritikos negailėjo ir naujai paskirtas DLR vadovas, buvęs elektrikas, Rusijos agresijos Ukrainoje metu vadovavęs smogikų grupei „Oplot” Aleksandras Zaharčenko. Buvusį DLR premjerą Aleksandrą Borodajų pakeitęs teroristas pareiškė, kad pats imsis reformuoti kovines grupuotes ir ateityje planuoja sukurti vieningas karines pajėgas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min