TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2014 08 14 /13:54

Donecko centras pirmą kartą apšaudytas iš artilerijos pabūklų

Prorusiškų teroristų kontroliuojamo Donecko miesto centras ketvirtadienį pirmą kartą apšaudytas artilerijos sviediniais, pranešė naujienų agentūros „Reuters“ korespondentas.
Situacija rytų Ukrainoje rugpjūčio 13 d.
Situacija rytų Ukrainoje rugpjūčio 13 d. / inforesist.org nuotrauka

13.54 val. Donecke paskelbta evakuacija

Donecke žmonės išbėgo iš savo biurų į pagrindinio miesto administracijos pastato laiptines, kai netoliese pasigirdus garsiems sprogimams buvo paskelbta evakuacija.

Kiek vėliau pasigirdo atskriejančių sviedinių švilpimas ir dar bent du sprogimai driokstelėjo šalia miesto centro, sakė ten esantis „Reuters“ korespondentas.

10.51 val. Ukrainos vyriausybės pajėgos bombardavo teroristų pozicijas Donecko prieigose

Rytų Ukrainos prorusiški teroristai ketvirtadienį pranešė, kad buvo intensyviai bombarduojamos kelios gyvenvietės aplink teroristų tvirtovę Donecką, vyriausybės pajėgoms stengiantis sustiprinti apsiausties žiedą aplink tą miestą.

Vyriausybės pajėgos pastarosiomis dienomis smogė taikiniams Donecko pietiniame Lenino regione ir bombardavo gyvenvietes į rytus bei pietvakarius nuo šio miesto.

Teroristų naujienų portalas „Novorossija“ paskelbė, kad vyriausybės pajėgos pastarosiomis dienomis smogė taikiniams Donecko pietiniame Lenino regione ir bombardavo gyvenvietes į rytus bei pietvakarius nuo šio miesto.

Pranešime sakoma, kad tarp labiausiai nukentėjusių vietų buvo Hirnickio rajonas rytiniame Donecko priemiestyje Makijivkoje, taip pat teritorijos tarp Donecko ir į pietus nuo jo esančio Dokučajevsko miesto.

Informacijos apie aukas nebuvo paskelbta.

Ukrainos pajėgos palaipsniui supa Donecką, pagrindinį rytinio pramonės regiono centrą, kuriame prieš įsiplieskiant dabartiniam konfliktui gyveno beveik milijonas žmonių.

Ukrainos desantininkai ir pėstininkai blokuoja rytinę Luhansko dalį

Ukrainos desantininkai ir pėstininkai tęsia karinių užduočių vykdymą Novosvetlovsko rajone. Pranešama, kad Ukrainos kariai yra užblokavę rytinę Luhansko miesto dalį, skelbia naujienų agentūra „Unian“.

Apie tai pranešė Ukrainos antiteroristinės operacijos atstovai savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. Per pastarąją parą Ukrainos karius teroristai apšaudė šešis sykius.

„Du sykius iš minosvaidžių ir sistemų „Grad“ buvo apšaudytas Luhansko oro uostas, taip pat ATO pajėgos netoli Novoanivkos gyvenvietės“, – teigė Ukrainos ATO atstovai spaudai. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius