TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ukrainos kariuomenė pratybose rengiasi atremti Rusijos intervenciją

Ukrainos kariai Belbeko karinėje bazėje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Ukrainos kariai
Šaltinis: 15min
0
A A

Ukrainoje, kuri baiminasi Rusijos karinio puolimo, prasidėjo didžiulės karinės pratybos. Jose dalyvauja karinės oro pajėgos, aviacija, praneša portalas Glavred.info, gavęs šią informaciją iš Ukrainos Gynybos ministerijos.

Pratybos prasidėjo ketvirtadienį. Atakuoti ir gintis mokosi štabai, aviacijos smūgių koordinatoriai, radiotechninių, zenitinių ir raketinių pajėgų kariai, aviacija, radioelektroninės kovos pajėgos, žvalgybos ir priešlėktuvinės gynybos padaliniai. Teigiama, kad pratybose dalyvauja 100 naikintuvų, 23 bombonešiai ir 39 smogiamieji lėktuvai bei 60 zenitinių raketinių kompleksų divizijų.

TSN praneša, kad į karinį dalinį Černigovo srityje pasiųsti modernizuoti ukrainiečių tankai „Bulat“. Į šį dalinį pasiųsta ir daugiau karinės technikos.

Apie didžiules Ukrainos karines pratybas pranešta po to, kai paaiškėjo, kad Rusija prie rytinių Ukrainos sienų sutraukė didžiules karines pajėgas.

Apie didžiules Ukrainos karines pratybas pranešta po to, kai paaiškėjo, kad Rusija prie rytinių Ukrainos sienų sutraukė didžiules karines pajėgas.

Jų įsiveržimo tikimybė vertinama kaip itin reali. JAV žvalgyba pranešė, kad 50 tūkst. Rusijos karių pasirengę bet kurią akimirką įžengti į Ukrainą.

Pastarosiomis dienomis prie Ukrainos sienų buvo perdislokuota dar daugiau Rusijos karių bei sunkiosios karinės technikos.

Ukrainoje jau praėjusią savaitę paskelbta mobilizacija. Be to, laikinasis Ukrainos prezidentas Oleksandras Turčynovas, pasak newsru.com, pastarosiomis dienomis pasirašė įsaką, kuriuo leidžiama Ukrainos teritorijoje būti užsienio karinėms pajėgoms.

Kalbama apie karines pajėgas iš Lenkijos, JAV, Azerbaidžano, Armėnijos, Bulgarijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Gruzijos, Kanados, Moldovos ir Rumunijos. Šios šalys planuoja dalyvauti šiais metais Ukrainoje numatytose tarptautinėse karinėse pratybose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min