Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ulonų bataliono kariai treniravosi Alytaus mieste

Karinės pratybos Alytuje
Birutės bataliono nuotr. / Karinės pratybos Alytuje
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono padaliniai vykdė planines kovinio rengimo pratybas Alytaus mieste. Pratybos buvo ypatingos tuo, kad bataliono motorizuotosios pėstininkų kuopos kariai treniravosi apgyvendintoje vietovėje – atliko taktinį žygį naudojant vikšrinius šarvuotus transporterius M113.

Taktinio žygio maršrutas buvo suplanuotas realioje civilinėje aplinkoje, apgyvendintose miesto teritorijose, dalyvaujant bendrame eisme. Iš karinės technikos išsilaipinę kariai pėsčiomis judėjo tarp gyvenamųjų namų, budėjo improvizuotuose kontrolės postuose. Kartu su motorizuotąja pėstininkų kuopa pratybose dalyvavę Štabo ir Tiesioginės paramos kuopų kariai atskirose miesto dalyse ir jo apylinkėse treniravosi skleisti vadavietes, vykdė rutinines užduotis, rašoma Krašto apsaugos ministerijos pranešime žiniasklaidai.

Gausus įvairios technikos ir karių judėjimas, užmaskuotos vadavietės miesto rajonuose, dieną naktį budintys kariai jose sukėlė didžiulį Alytaus miesto gyventojų susidomėjimą pratybomis.

Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono karių pagrindu yra suformuota viena iš Lietuvos kariuomenės greitojo reagavimo pajėgų kovinių grupių, taip pat bataliono kariai 2015 m. pirmą pusmetį budės Europos Sąjungos Šiaurės šalių kovinėje grupėje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Alytus Kariuomenė
Parašykite atsiliepimą apie 15min