TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

V.Putinas dėl Malaizijos lainerio tragedijos apkaltino Ukrainą, kurią kraujyje skandina jo remiami teroristai

Vladimiras Putinas liepė Vyriausybei žuvusiuosius pagerbti tylos minute
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Vladimiras Putinas liepė Vyriausybei žuvusiuosius pagerbti tylos minute
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas gyvena tarsi kitame pasaulyje. Nors daugėja įrodymų, kad Malaizijos lainerį „Boeing 777“ numušė Rusijos remiami teroristai arba net Rusijos kariškiai, jis pareiškė, kad Ukraina yra atsakinga dėl lainerio katastrofos ir beveik 300 žmonių žūties.

Rusijos prezidentas V.Putinas pareiškė, kad Ukraina yra atsakinga dėl Malaizijos lainerio „Boeing 777“ katastrofos ir beveik 300 žmonių žūties, praneša Rusijos naujienų agentūra „RIA Novosti“.

„Žinoma, valstybė, virš kurios teritorijos tai įvyko, yra atsakinga už šią baisią tragediją“, pareiškė V.Putinas Maskvoje per pasitarimą ekonominiais klausimais.

Jo teigimu, „šios tragedijos nebūtų buvę, jei šioje žemėje būtų taika, nebūtų atsinaujinę kariniai veiksmai pietryčių Ukrainoje“.

Žinoma, valstybė, virš kurios teritorijos tai įvyko, yra atsakinga už šią baisią tragediją, – pareiškė V.Putinas

V.Putinas Rusijos vyriausybei nurodė padaryti viską, kad katastrofa būtų „ištirta objektyviai“.

Jis pabrėžė, kad „tai absoliučiai neleistini dalykai ir niekas neturi teisės šio įvykio praleisti be atitinkamų išvadų ir be to, kad būtų objektyvi informacija apie įvykį“.

V.Putinas pareiškė užuojautą visiems žuvusiųjų artimiesiems ir vyriausybėms tų šalių, kurių piliečiai žuvo per katastrofą.

Scanpix/Reuters, AFP nuotr./Pasaulis gedi Malaizijos lainerio „Boeing 777“ aukų
Scanpix/Reuters, AFP nuotr./Pasaulis gedi Malaizijos lainerio „Boeing 777“ aukų

Beveik neabejojama, kad lėktuvas buvo numuštas. Rusija tikina, kad jos priešlėktuvinės gynybos sistemos ketvirtadienį nešaudė, o kariniai lėktuvai katastrofos rajone neskraidė. Ukraina skelbia vis daugiau įrodymų, kad lėktuvą galėjo numušti Rusijos remiami ir naujausia karine ginkluote aprūpinami Donecko srityje veikiantys teroristai. Ukrainos saugumo tarnyba netgi pareiškė turinti įrodymų, kad prie lėktuvo numušimo prisidėjo Rusijos karinės žvalgybos karininkai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min