Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valstybės gynybai drauge ruošis kariai ir vidaus tarnybų atstovai

Lietuvos kariuomenės generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre vyks štabų pratybos „Gintarinė valia 2014“.
Lietuvos kariuomenės generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre vyks štabų pratybos „Gintarinė valia 2014“.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Balandžio 14–18 d. Lietuvos kariuomenės generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre vyks štabų pratybos „Gintarinė valia 2014“, kuriose dalyvaus apie 300 karių ir kitų institucijų atstovų.

Pratybose bus treniruojamas ir vertinamas Krašto apsaugos savanorių pajėgų štabo pasirengimas planuoti ir vykdyti gynybines operacijas, taip pat bus vertinamas logistinių padalinių gebėjimas planuoti pajėgų aprūpinimą vykdant tokio pobūdžio operacijas.

Kartu su Lietuvos kariuomenės padaliniais pratybose dalyvaus Viešojo saugumo ir Valstybės sienos apsaugos tarnybų, Vadovybės apsaugos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo, Policijos departamentų prie Vidaus reikalų ministerijos, Kalėjimų departamento prie Teisingumo ministerijos, Muitinės departamento prie Finansų ministerijos ir Lietuvos šaulių sąjungos atstovai.

„Aktyvus kitų valstybės institucijų įsitraukimas į kariuomenės pratybas demonstruoja bendrą supratimą, kad šalies saugumą galima užtikrinti tik visiems dirbant kartu. Kolegų dalyvavimas pratybose mums leido suplanuoti įvairiapusiškai sudėtingas situacijas ir padės nustatyti visas stipriąsias ir tobulintinas sritis“, – pristatydamas pratybas sakė Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo viršininkas brigados generolas Vilmantas Tamošaitis.

Prieš prasidedant pratyboms Kovinio rengimo centre Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono kariai įrengė pratyboms skirtą lauko stovyklą, regioninę ir Logistinės paramos bataliono vadavietes.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min