Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 24d. 19:20

Kaunas Photo 2009. Fotografijos perteiktos šokiu

Kaunas Photo
Kaunas Photo'09 archyvo nuotr. / Kaunas Photo

Šeštojo fotomeno festivalio „Kaunas Photo“ paskutiniąją „Fotografijos naktį“ vainikavo kartu su šokio teatru „Aura“ sukurtas bendras projektas „Kaunas Photo Polska AURA“.

Buvusioje Radijo gamykloje „Auros“ šokėjai atkartojo festivalio „Kaunas Photo Polska 09“ fotografijų dvasią, jose užfiksuotų akimirkų siužetus.

„Šiais metais „Fotografijos naktys“ vyksta erdviose, kiek neįprastose patalpose su aukštomis lubomis ir jas remiančiomis kolonomis. Didelės erdvės leido rasti įdomesnių sprendimų festivalio dvasios perteikimui – jose tilps ne tik fotografai ir festivalio svečiai, bet ir šiuolaikinis „Auros“ šokis apie šiuolaikinę Lenkijos fotografiją“, – komentuoja Mindaugas Kavaliauskas, festivalio „Kaunas Photo Polska 09“ organizatorius.

Į nemokamą „Fotografijos naktų“ renginį taip pat atgabenta Vytauto Didžiojo vitrinose įsikūrusi festivalio paroda, peržiūrimi neeksponuoti Lenkijos fotografų darbai.

Apie „Kaunas Photo Polska 09“

„Kaunas Photo“ – didžiausias kasmetinis fotomeno festivalis Baltijos šalyse, pradėtas organizuoti 2004 metais, fotomenininko Mindaugo Kavaliausko iniciatyva, jau tapo Europos fotografijos festivalių bendrijos ir „Festivals of Light“ organizacijos nariu. „Kaunas Photo“ žinomas kaip premjerų festivalis, kuris orientuojasi į kylančias Europos ir Lietuvos fotomeno žvaigždes. Jau tapo įprasta, kad fotomenininkai, kuriuos pasirenka „Kaunas Photo“ festivalis, greitai susilaukia sėkmės ir kitose šalyse.

Kasmet skirtingos šalies fotografiją apžvelgianti, šiemet pavasario programa „Kaunas Photo Polska 09“ solidarizuosis su pastarųjų metų atradimu – naująją Lenkijos fotografija, primins svarbius ir nepažįstamos klasikos šedevrus.

Festivalio organizatoriai: VšĮ Šviesos raštas ir Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyrius.
Pagrindiniai festivalio „Kaunas Photo“ rėmėjai: LR Kultūros ministerija, Kauno miesto savivaldybė.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:24
00:18
01:17

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min