Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaunas Photo 2009. Žaliakalnio funikulierius veš į nykstantį cirką (nuotraukos)

Rafal MILACH. Nykstantis cirkas
R.Milach nuotr. / Rafal MILACH. Nykstantis cirkas
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 20d. fotomeno festivalis „Kaunas Photo Polska 09“ personalinių autorių parodų ciklą pradeda Rafalo Milacho fotografijų serija „Nykstantis Cirkas“.

Kaunas Photo naujienos

Parodos lankytojai, 17:30 užkilę Žaliakalnio funikulieriumi į „F Galeriją“ (Aušros g. 6) galės ne tik pasigėrėti fotografo darbais,  bet ir susipažinti bei padiskutuoti su pačiu jų autoriumi. „F Galerijoje“ eksponuojama Rafalo Milacho fotografijų serija jau tapo nugalėtoja „World Press Photo“ konkurse  Portreto kategorijoje.

Fotografijų serija „Nykstantis cirkas“ pasakoja apie komunistinėje Lenkijoje itin garsų, tačiau po nepriklausomybės atgavimo bankrutavusį Julineko cirką. Fotografijose – buvusių artistų, cirke praleidusių keliasdešimt metų, vienos dienos kelionės į praeitį. Po tiek metų jie vis dar saugo sceninius kostiumus, afišas. Fotografijos darytos artistų namuose ir Julineko griuvėsiuose. Tai tipiškas Rafalo Milacho siužetas, kuomet fotografas siekia užfiksuoti benykstančio gyvenimo būdo ženklus, jų liudytojus.
 
Rafalo Milacho parodos buvo pristatytos Lenkijoje, Austrijoje, Nyderlanduose, Ispanijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Japonijoje, Ukrainoje, Kinijoje, ilgalaikė ekspozicija kabo Kijosato fotografijos meno muziejuje Japonijoje. Šiuo metu fotomenininkas dirba prie naujo personalinio projekto apie jaunus viduriniosios klasės rusus.

Apie „Kaunas Photo Polska 09“
„Kaunas Photo“ – didžiausias kasmetinis fotomeno festivalis Baltijos šalyse, pradėtas organizuoti 2004 metais, fotomenininko Mindaugo Kavaliausko iniciatyva, jau tapo Europos fotografijos festivalių bendrijos ir „Festivals of Light“ organizacijos nariu. „Kaunas Photo“ žinomas kaip premjerų festivalis, kuris orientuojasi į kylančias Europos ir Lietuvos fotomeno žvaigždes. Jau tapo įprasta, kad fotomenininkai, kuriuos pasirenka „Kaunas Photo“ festivalis, greitai susilaukia sėkmės ir kitose šalyse.

Kasmet skirtingos šalies fotografiją apžvelgianti, šiemet pavasario programa „Kaunas Photo Polska 09“ solidarizuosis su pastarųjų metų atradimu – naująją Lenkijos fotografija, primins svarbius ir nepažįstamos klasikos šedevrus.

Festivalio organizatoriai: VšĮ Šviesos raštas ir Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyrius.
Pagrindiniai festivalio Kaunas Photo rėmėjai: LR Kultūros ministerija, Kauno miesto savivaldybė.

Rafalo Milacho paroda „Nykstantis cirkas“ F Galerijoje (Aušros g. 6) bus atidaryta iki birželio 21d.
Galerijos darbo laikas: I-VII 9.00-19.00

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min