Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 6d. 17:04

Beveik dvi savaites Kauno daugiabučio kieme bėgusios nuotekos siutino gyventojus

Fekalijomis užlietas kiemas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Fekalijomis užlietas kiemas

Kone dvi savaites į kiemą bėgusios fekalijos ir uždelstas problemos sprendimas Kauno daugiabučio gyventojus privertė imtis paskutinės vilties – viešumo.

Antradienio popietę 15min feisbuke sulaukė kauniečio pagalbos šauksmo.

Vyras pranešė, kad V.Krėvės prospekte esančio daugiabučio kiemas jau antra savaitė kaip užpilamas buitinėmis nuotekomis iš pro rūsio langą išvesto vamzdžio. Vyras skundėsi, kad namo administratorius nesiima veiksmų. Gyventojams tenka kęsti nuolatinę smarvę, dėl kurios neįmanoma atsidaryti langų. Kieme antisanitarinės sąlygos.

Gyventojas sakė, kad prieš dieną skambino į Dainavos seniūniją, Kauno miesto savivaldybę. Pastarasis skambutis suteikė šiek tiek vilties, mat savivaldybė pažadėjo imtis veiksmų, o seniūnija informuoti gyventoją apie veiksmų eigą. Dvi dienas nesulaukęs jokios pagalbos iš valdininkų vyras dar kartą bandė su jais susisiekti, tačiau telefonais niekas neatsiliepė.

„Turbūt kažkokių veiksmų bus imtasi, tik kai prasidės infekcinių ligų epidemija“, – 15min sakė skaitytojas nusprendęs pagalbos ieškoti viešindamas susidariusią bėdą.

15min kreipėsi į namo administratoriaus „Mano būstas“ atstovą spaudai Paulių Ugianskį. Vos po kelių minučių P.Ugianskis perskambino žurnalistui ir patikino, kad problema buvo žinoma. Dar sekmadienį šiuo adresu vyko specialistai, tačiau paaiškėjus, kad užsikimšo „Kauno vandenims“ priklausantys tinklai problemą perdavė spręsti šios įmonės darbuotojams.

Vyras patikino, kad „Mano būstas“ darbininkų brigada ir vėl išvyko į įvykio vietą patikrinti, kodėl vis dar sunkiasi nuotekos.

15min atvykus prie namo čia iš tiesų jau sukiojosi keletas namą administruojančios įmonės darbuotojų. Kieme buvo pribėgę nuotekų, tvyrojo nemalonus kvapas.

Problemą iš esmės pradėję spręsti vyrai atskleidė, kad užsikimšo vamzdis, vedantis nuo namo iki artimiausio šulinio. Paklausti, dėl ko taip galėjo nutikti, vyrai gūžtelėjo pečiais: „Žinote, gyventojai viską meta“.

Pasak specialistų, problemą tikimasi išspręsti artimiausiu metu. Pasitelkus aukšto slėgio įrenginius vamzdynai bus išvalyti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:36
01:48
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min