TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Japonijos ambasadorė: „Kaunas – pats žinomiausias Lietuvos miestas Japonijoje“

Japonijos ambasadorė
Kauno miesto savivaldybė / Japonijos ambasadorė
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto savivaldybėje šią savaitę lankėsi Japonijos ambasadorė Lietuvoje Kazuko Shiraishi.

Japonijos ambasadorė priminė, jog kovo pradžioje kartu su LR užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi Tokijuje atidarė Lietuvos prekybos rūmus Japonijoje ir lietuviškos produkcijos parodą Lietuvos ambasadoje.

„Šiuo metu prekybos rūmai vienija 18 smulkaus ir vidutinio verslo įmonių, tačiau pastebime suintensyvėjusią ekonominių ryšių plėtrą tarp valstybių. Kalbant apie Kauną, tai yra žinomiausias Lietuvos miestas Japonijoje, kuriame dirbo mūsų šalyje ypatingai gerbiamas vicekonsulas Chiune Sugihara. Taip pat žinome, jog jūsų mieste vyksta daugybė kultūrinių renginių", - pabrėžė K. Shiraishi.

„Chiune Sugihara ne mažiau gerbiamas ir Lietuvoje, jo vardo muziejus yra vienas lankomiausių kultūros objektų mieste. Kaunas tikrai gali didžiuotis kultūros renginių įvairove, jau dabar prasideda kasmetinis E. Griego ir M. K. Čiurlionio muzikos festivalis, mėnesio pabaigoje laukiame 24-ojo tarptautinio festivalio „Kaunas Jazz" starto, o didžiausias dėmesys šįmet bus skirtas jubiliejinei 90-ajai Dainų šventei", - sakė vicemeras V. Vasilenko.
 

Vizito metu ambasadorė užsiminė, jog japonų verslininkai aktyviai domisi verslo ir investavimo galimybėmis Lietuvoje

Vizito metu ambasadorė užsiminė, jog japonų verslininkai aktyviai domisi verslo ir investavimo galimybėmis Lietuvoje. K. Shiraishi Kaunui taip pat pasiūlė užmegzti partnerystės ryšius su Izumiotsu miestu.

„Gegužės mėnesį Kaune lankysis Izumiotsu miesto Pramonės ir prekybos rūmų verslo delegacija. Jau dabar verslininkai iš Lietuvos importuoja liną bei lino produktus. Šis vizitas būtų puiki galimybė užmegzti glaudesnius ryšius tarp miestų. Be to Izumiotsu mieste stipri tekstilės pramonė, žinome, jog Kaune ši pramonės šaka taip pat gerai išvystyta", - sakė Japonijos ambasadorė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min